Skip to main content

AccessTr.neT

Listede Ve Raporda Ara Toplamı Almak.

Listede Ve Raporda Ara Toplamı Almak.

Çok, çok teşekkürler Hocam ellerinize sağlık.

1- Hocam Satıs ve Satıs2 listelerdeki rakamların sonundaki çapa simgesini çok uğraştım kaldıramadım. Satıs ve Satıs2 tablolardaki veri türünü para biçimi yerine sayı olarak seçiyorum. biçimde ondalık basamağını 2 olarak seçiyorum. Listelerde ondalık sayıları (Kuruşları) göstermiyor.

2- Hocam birde listelerde ara toplamları koyu veya altı çizili olarak gösterebilirmiyiz.

3- Satis Formunda Bul metin kutusuna kelime yazdığımız zaman Liste190 ve Liste de ilgili kişiyi sıralıyor. 
    Sati2 Formunda Bul metin kutusuna yazdığımız kelimeyi Liste190 da buluyor. Liste de bulmuyor. Satıs2 de bul metin kutusuna yazdığımız kelimeye göre her iki listede kişiyi bulup sıralasa çok iyi olur.

Hocam birde Satis Formundaki bul metin kutusuna yazdığımız kişiyi Listede sıralıyor. bunun dışındaki kişilerin ara toplamlarını da gösteriyor. Sadece arattığımız kişiyi ve o kişiye ait ara toplamı gösterse çok iyi olur.

Hocam affınıza sığınarak bu kadar şey sordum. Hocam bu sorduklarım açtığım konu ile ilgili olduğunu düşünerek sordum. Saygılarımla iyi çalışmalar.
Son Düzenleme: 26/05/2017, 01:48, Düzenleyen: m_demir.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Listede Ve Raporda Ara Toplamı Almak. - Yazar: m_demir - 24/05/2017, 21:02
Cvp: Listede Ve Raporda Ara Toplamı Almak. - Yazar: m_demir - 25/05/2017, 23:26
Task