Skip to main content

AccessTr.neT

Belirli Kayıtları Arşivleme

Belirli Kayıtları Arşivleme

Kodu aşağıdaki ile değiştirerek deneyiniz.

Dim Sql As String
SQL = "INSERT INTO [SMS _2] ( TARİH, [AD SOYAD], [ŞİKAYET AYRINTISI], [DEPO&BAYİ], [SİKAYET BASLIGI], [ŞİKAYET KONUSU], [İLGİLİ BÖLÜM], URETİM_YERİ, [VARDİYA NUMARASI], [PARTİ NUMARASI], [ÜRÜN SKT], [ÜRÜN BİLGİSİ], [ÜRÜN ADI], [PROBLEMİN TESPİTİ], [VERİLEN CEVAP], [SORUMLU KİŞİ GERİ BİLDİRİM TARİHİ], [ŞİKAYET KAPATILMA TARİHİ], [SORUMLU ÜRETİM YÖNETİCİSİ], [SORUMLU KALİTE YÖNETİCİSİ], [BİLDİRİM SEBEBİ], [ŞİKAYET KAYNAĞI], [BİLDİRİM SONUCU], [SİKAYET TİPİ] ) "
SQL = Sql & "SELECT SMS.TARİH, SMS.[AD SOYAD], SMS.[ŞİKAYET AYRINTISI], SMS.[DEPO&BAYİ], SMS.[SİKAYET BASLIGI], SMS.[ŞİKAYET KONUSU], SMS.[İLGİLİ BÖLÜM], SMS.URETİM_YERİ, SMS.[VARDİYA NUMARASI], SMS.[PARTİ NUMARASI], SMS.[ÜRÜN SKT], SMS.[ÜRÜN BİLGİSİ], SMS.[ÜRÜN ADI], SMS.[PROBLEMİN TESPİTİ], SMS.[VERİLEN CEVAP], SMS.[SORUMLU KİŞİ GERİ BİLDİRİM TARİHİ], SMS.[ŞİKAYET KAPATILMA TARİHİ], SMS.[SORUMLU ÜRETİM YÖNETİCİSİ], SMS.[SORUMLU KALİTE YÖNETİCİSİ], SMS.[BİLDİRİM SEBEBİ], SMS.[ŞİKAYET KAYNAĞI], SMS.[BİLDİRİM SONUCU], SMS.[SİKAYET TİPİ] FROM SMS WHERE (((SMS.[Kimlik])=" & [Metin253] & "));"
CurrentDb.Execute SQL
MsgBox "işlem tamam", vbExclamation, "Onay"

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Belirli Kayıtları Arşivleme - Yazar: conquerora - 22/06/2017, 15:53
Cvp: Belirli Kayıtları Arşivleme - Yazar: POWER - 22/06/2017, 22:58
Cvp: Belirli Kayıtları Arşivleme - Yazar: conquerora - 23/06/2017, 08:40
Cvp: Belirli Kayıtları Arşivleme - Yazar: aydın3838 - 28/06/2017, 10:31
Cvp: Belirli Kayıtları Arşivleme - Yazar: conquerora - 29/06/2017, 15:34
Cvp: Belirli Kayıtları Arşivleme - Yazar: ozanakkaya - 05/08/2017, 21:41