Skip to main content

AccessTr.neT

Access İle Hazırlanan Çok Satırlı Veriyi Belirli Sayılarda Metin Dosyalarına Kaydetme

Access İle Hazırlanan Çok Satırlı Veriyi Belirli Sayılarda Metin Dosyalarına Kaydetme

(21/12/2017, 14:50)Onurr yazdı:
(21/12/2017, 13:58)ozanakkaya yazdı: Merhaba. Örnek uygulamanızı ekleyiniz. Tablonuzu inceleyip çözüm arayalım.

merhabalar tekrardan.Veritabanını ekledim hocam,between komutunu yanlış kullanıyorum galiba.

DoCmd.RunSQL "INSERT INTO tbl_gecici;"
        Between 'Alan1 AND Alan121' SELECT Between 'Alan1 AND Alan121' FROM tbl_test WHERE (((Alan1)Between " & Veri1 & " And " & Veri2 & "));"
        DoCmd.OutputTo acOutputQuery, "srg_gecici", "MS-DOSText(*.txt)", CurrentProject.Path & "\" & Veri1 & "-" & Veri2 & "Veriler.txt", True, "", , acExportQualityPrint

DoCmd.RunSQL "DELETE * FROM tbl_gecici;"

Bu şekilde yazmaya çalıştım ama yine sonuç alamadım.Ben ayrıca bu dosyaları kendi belirlediğimiz yere kaydetmek istiyorum masaüstüne atıyor hocam yoksa direkt olarak.Klasörün yerini hangi kodda belirteceğiz .

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Access İle Hazırlanan Çok Satırlı Veriyi Belirli Sayılarda Metin Dosyalarına Kaydetme - Yazar: Onurr - 22/12/2017, 10:53