Skip to main content

AccessTr.neT

Bir Ürün Tablosundan Farklı Veriler Çekerek Sipariş Oluşturma Ve Ürün Fyat Güncelleme

Bir Ürün Tablosundan Farklı Veriler Çekerek Sipariş Oluşturma Ve Ürün Fyat Güncelleme

Merhaba,

(01/08/2018, 11:40)antoryum yazdı: Soru 1: Tek bir tablodaki ürün listesinden farklı farklı bir kaç adet ürün çekebilir miyiz ? Ben denediğim zaman iki kutucukta aynı ürüne dönüyordu.

Öncelikle, forma denetim eklediğinizde mutlaka ismini değiştirin AçılanKutu 44, Metin965 gibi isimler olmasın. Ve isimle Türkçe karakter içermesin.

Sorularınızda lütfen form isimlerini belirtin. Servis_form isimli formdan bahsediyorsak,

Ürün seçimi yapılabilecek 4 açılan kutu var. Bu açılan kutulardan Açılan_Kutu95 ile Açılan_Kutu453'ün Denetim kaynakları "CANTA_MARKASI" olarak belirlenmiş. Siz birinden seçim yaptığınızda form kaydedildiğinde öteki açılan kutuda da aynı veri görünür. 

Benim sorunuzdan anladığım bu, bununla ilgili sorunuz farklı ise lütfen açıklamalı yazınız.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Bir Ürün Tablosundan Farklı Veriler Çekerek Sipariş Oluşturma Ve Ürün Fyat Güncelleme - Yazar: ozanakkaya - 01/08/2018, 16:19
Task