Skip to main content

AccessTr.neT

Bir Ürün Tablosundan Farklı Veriler Çekerek Sipariş Oluşturma Ve Ürün Fyat Güncelleme

Bir Ürün Tablosundan Farklı Veriler Çekerek Sipariş Oluşturma Ve Ürün Fyat Güncelleme

FIYAT_LISTESI_TABLO içerisine farklı alanlar ekledim. URUN1,URUN2 gibi. Daha sonra SERVIS_TABLO kısmına da buna benzer alanlar ekledim. SERVIS_FORM içerisinde açılan kutular oluşturdum. Denetim kaynağı olarak FIYAT_LISTESI_TABLO'da bulunan URUN1,URUN2 gibi alanları seçtim. Bunun için sorgu oluşturdu tamam dedim. Liste açılıyor fakat hiç bir yazı gözükmüyor. 
Bir de onay kutusu ile liste kutusunu gizlemek için diğer örnekleri kopyaladım. Kodlarına girip gerekli şekilde ( anladığım kadarıyla ) değiştirdim. Fakat onlar diğerleri gibi olmadılar.
Son olarak tek bir onay kutusuyla fiyat kutularını da gizleyebilir miyim ?  Onay kutusuna basıldığında hem Açılan kutu hemde fiyat yazan metin kutusu görünür olabilir mi ?
.rar AccessTr40.rar (Dosya Boyutu: 464,32 KB | İndirme Sayısı: 11)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Bir Ürün Tablosundan Farklı Veriler Çekerek Sipariş Oluşturma Ve Ürün Fyat Güncelleme - Yazar: antoryum - 02/08/2018, 12:19
Task