Skip to main content

AccessTr.neT

Ölümcül Hatalardaki Tuhaflık

Ölümcül Hatalardaki Tuhaflık

(24/10/2018, 23:41)alpeki99 yazdı: 1- Vermiş olduğunuz sitedeki sertifikasyonun hiç ama hiç bir anlamı ve değeri yok. Sadece göz boyamaktan ibaret ve geçerliliği yok.
2- Siz eğitim 3-4 ay sürer diyorsunuz ancak yukarıdaki mesajlarınızda yazmış olduğunu eğitim en az 6 ay sürer ki ideali bu yoğun bir eğitimde mümkün. Haftada 2-3 gün gelip gitme ile bahsettiğiniz konular 10 ay sürer.
3- MS Access ile ilgili bir eğitim açmanın hiç bir ticari mantığı ve getirisi yok. Katılımcı sayısını toplamak bile haftalar sürecektir.

1) Örneğini verdiğim sitedeki sertifikasyonun hiç anlamı yok derken kime ve hangi kuruma göre? Neyi referans alıyorsunuz? (O örnek zaten Access için değil de genel bir sertifikasyon programını ifade etmek için kullandığım bir şey) Geçersiz dediğiniz kurum Türkiye Cumhuriyeti'nin en eski ve köklü üniversitesi Anadolu Üniversitesi'dir. 
Ayrıca örneğin http://www.e-sertifika.org/sistemimiz/ornek-sertifika/ linkindeki sertifikasyon sadece Access için ve EETEC denilen Avrupa akreditasyon merkezine ait bir programı içeriyor, 30 saatlik bir program fiyatı 129₺ demişler. sizce bu da anlamsız mı fikrinizi öğrenmek isterim.
2) Süreç konusunda yanılmış olabilirim elbet, ben eğitimci değil, kullanıcıyım. Ancak sınıf açıp 2-3 gün gelip gitmekten bahsetmişsiniz, bense on-line platform üzerinden çok daha yoğun bir program uygulanabileceğini böylece kişilerin zaman ve mekandan bağımsız hareket edebilmelerine olanak tanınabileceğini düşünüyorum
3) MS Access eğitiminin hiçbir ticari mantığı ve getirisi yok derken hangi pazar araştırma sonuçlarına göre bunu ifade ettiniz? Madem o kadar önemli bir konu değil, neden herkes bu forumlarda çılgınca Access kullanmaya ve öğrenmeye çalışıyor? Bu bağlamda söyleminizle çelişmiyor musunuz?

Ayrıca "niye ömür boyu ücretsiz destek verelim ki" demişsiniz, arkasından "zaten bu forumda ücretsiz destek veriyoruz" demişsiniz. Bu da bir çelişki değil mi?

Diğer konular (Access'in web uygulamaları, android, ethernet vs..) bunlarda haklı olabilirsiniz, Access'in kapasitesini bilmediğim için yapılabilecekler listesindedirler diye düşündüm, yanılmış olabilirim.
Fiyat konusunda 6 aylık Access eğitimi 250₺ olmalıdır gibi bir şey söylemedim asla, onu sadece örnek olarak gösterdim. En başta da dediğim gibi fiyat tamamen toplanılacak talebe göre değişecektir illaki. 

Bu arada ben bu forumdaki eğitim videolarını göremiyorum. Linklerde mi bir problem var, bende mi?

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Ölümcül Hatalardaki Tuhaflık - Yazar: notrino - 21/10/2018, 18:14
Cvp: Ölümcül Hatalardaki Tuhaflık - Yazar: notrino - 21/10/2018, 20:12
Cvp: Ölümcül Hatalardaki Tuhaflık - Yazar: notrino - 21/10/2018, 21:36
Cvp: Ölümcül Hatalardaki Tuhaflık - Yazar: notrino - 21/10/2018, 23:00
Cvp: Ölümcül Hatalardaki Tuhaflık - Yazar: notrino - 22/10/2018, 11:07
Cvp: Ölümcül Hatalardaki Tuhaflık - Yazar: notrino - 23/10/2018, 10:16
Cvp: Ölümcül Hatalardaki Tuhaflık - Yazar: alpeki99 - 24/10/2018, 14:19
Cvp: Ölümcül Hatalardaki Tuhaflık - Yazar: notrino - 24/10/2018, 16:17