Skip to main content

AccessTr.neT

Altformaltraporda Ürün Tutarlarının Toplamının Metin Kutusunda Gösterilmesinde Hata

Oğuz Türkyılmaz
Oğuz Türkyılmaz
14
2853

Altformaltraporda Ürün Tutarlarının Toplamının Metin Kutusunda Gösterilmesinde Hata

(07/01/2019, 18:32)mehmetdemiral yazdı: İyi de bize gönderdiğiniz kopyada eksik tablolar olduğu icin ben sadece ürün adının olması gerektigi yere tıklayarak geçiyorum. Eksik müşteri tablosunu da eklerseniz bakayim. Mantık doğru ama sizin tablolarınız da bu yapıya uygun olmayabilir.

Mehmet bey tekrar merhaba. Aslında müşteri tablosu yapmadım nedenine gelince programı kullanacak arkadaş müşterileriyle ilgili bir liste tutmak niyetinde değil o yüzden ben müşteriler adı altında tablo yaratmadım ama belki fikir değiştirir diye T_01_Masabilgi Tablosunda ki müşteri ismi adlı  alanı değiştirmedim. Bu programa başlarken forumdaki yarım kalmış FA_RES_BAR  adlı projenin tablo ve çalışma yapısından esinlendim ama tablo yapısında anlamadığım 1-2 konu var sıra oraya geldiğinde konu açacağım ben biraz daha farklı bir çalışma yapısı kurmaya çalışıyorum. Programı bitirince zaten foruma yükleyeceğim isteyen dilediği gibi kullansın.
Access Çekirgesi 
[Resim: img-cray.gif]

Son Düzenleme: 07/01/2019, 20:41, Düzenleyen: Oğuz Türkyılmaz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Altformaltraporda Ürün Tutarlarının Toplamının Metin Kutusunda Gösterilmesinde Hata - Yazar: Oğuz Türkyılmaz - 07/01/2019, 20:40
Task