Skip to main content

AccessTr.neT

Ado İle Kapalı Dosyadan Veri Almak Hk.

Ado İle Kapalı Dosyadan Veri Almak Hk.

(29/10/2019, 11:53)berduş yazdı: çalışmanızla ilgili biraz daha bilgi verebilir misiniz? eklediğiniz personel veri dosyası tek bir personele ait ve buraya ekleyeceğimiz bir buton aracılığıyla mı veriler veritabanı.xlsx dosyasına aktarılacak yoksa tek seferde birden çok, farklı personele ait, Excel dosyası seçilecek ve toplu olarak mı aktarılacak?
not: ayrıca sayın @C*e*l*o*y*c*e ye katılıyorum Access ile daha kolay olay olacağı kanaatindeyim
Merhaba
Evet gönderdiğim sadece bir tane personele aittir. Ekte gönderdiğim resimde belirttiğim şekilde personelin işe giriş tarihine göre her personel için Excel dosyası oluşturuyorum. Personele ait bilgilerini girip çıktı alıyorum. eskiye yönelik bilgileri tek tek açıp kopya yapıştır yapmaktansa bu bilgileri toplu şekilde tek bir excele yada accesse aktarmak istiyorum. Programcılık bilgim olmadığı için Access tarzı programla yapamıyorum. Doldurduğum sayfa ve bilgileri ilk mesajımda sarı renkte belirttim. 

[img=800x600][Resim: do.php?img=9289][/img]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Ado İle Kapalı Dosyadan Veri Almak Hk. - Yazar: ByChilavert - 29/10/2019, 15:18
Task