Skip to main content

AccessTr.neT

Kişiye Göre Açılır Listeden Rapor Almak

Kişiye Göre Açılır Listeden Rapor Almak

Şimdi açılır kutudan bir öğrenci seçtik diyelim. Bu öğrencinin ve velinin kayıt sırasında imzalayacağı toplam 15 adet belge var (bunları ben matbu olarak-rapor-hazırladım) bir öğrenciyi seçtiğimde 15 adet evrak çıkarıyorum. Bu diğer öğrenciler içinde standart devam ediyor. Ben açılır kutudan öğenciyi seçince altaki liste kutusunda 15 adet benim belirlediğim rapor listelensin. Bende bunlardan tekli yada çoklu seçim yaparak çıktı alayım.
????? liste kutusu bütün çalışmadaki raporları listeliyor. Sorguda sınırlamaya çalışıyorum, ölçüt kısmı belirli bir karakterin fazlasını kabul etmiyor.
Aşağıdakiler sınırlamak istediklerim.Ama ölçüte tamamını yazamıyorum. Başka bir yol olmalı...

Not In ("rprambartalimat";"rprambrmemurutalimat";"rpraşçıtalimat";"rpraşçıyardımcısıtalimat";"rpratakhanetalimatı";"rprbelleticiogretmentalimat";"rprbulaşıkyıkamatalimatı";"rprçamaşırhanesortalimat";"rpretütbaşkanı";"rprmutfakçalışanlarıtalimat";"rprmutfakemniyettalimatı";"rprmutfakemniyettalimatı";"rpröğrencilertvtalimatı";"rpröğrencileryemektalimatı";"rprpansiyongörevlisitalimat";"rprrevirsorumlusutalimat";"rprtemektabelasıdüzenlemetalimatı";"rprütütalimatı";"rpryemekhanenöbetçitalimatı";"bildirim_cetveli";"harcama_talimatı_egitimodenegi";"harcama_talimatı_harclik";"harcama_talimatı_odenek_aktarma";"rprbodro";"rprbodroegitimodenegi";"RPRBORDROBANKAHARCLIK";"RPRBORDROBANKAKIRTASİYE");
Not In ("rpr_talimatnam3-4";"rpr_talimatnam5-6";"rpr_talimatnam7-8";"rpr_talimatnam9-10";"rpr_talimatname1-2";"Aylik_Nobetler";"Deneme";"Hafta_Sonu";"rpr_aytoplunobet";"rpr_haftaicizamancizelgesi";"rpr_nobetdegisim";"rpr_nobetistatislik";" rpr_nobetogretmena5";"rpr_nobetucretogretmen";"Rpr_odabilgileri"; "rpr_ogrenci_listesi";"rpr_ogrnobet";"rpr_ücrettoplu";"rpr_yemek";"rpranzakimlik";" rprdolapkarti";"rpröğrencibaşkanıtalimatı";"rpryemeklistesi";"rpryoklamalistesi")

Çalışmayı veri olmadan yükleyemem. Çünkü matbu formada kişi bilgileri geliyor. Mühüm olan ben 10. mesajdaki olayı nasıl yapabilirim. Başka bir yolu var mı?

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Kişiye Göre Açılır Listeden Rapor Almak - Yazar: SeferŞANLI - 26/11/2019, 22:42
Task