Skip to main content

AccessTr.neT

İçinde Bulunduğumuz "günü" Göstermek -2

İçinde Bulunduğumuz "günü" Göstermek -2

Ana Formda ki Liste_Gun de ki amaç, kullanıcı pc yi açtığında o gün kimlerin gelmesi gerektiğini bilmeli ! yani Pazartesi günü imza atmaya gelmesi gerekenler bilinmeli (400-500 kişi var)
başlama ve bitiş tarihleri belli, doğrudur....bitiş tarihinde ki son imzasını attıysa, liste_gün'de gözükmemesi olabilir.(bana bu biraz zor geldiği için, bitti'yi gösterme gereği duydum)

+4 olayı ise , kullanıcı c.tesi-pazar ve resmi tatillerde çalışmıyor, resmi tatililerde ilgili büro değilde, polis merkezinin başka birimi manuel olarak imza attırıyor..Yani şahıs geliyor, benim imzam var diyor, dosya bulunuyor(klasör) imza attırılıyor...kullanıcı olmadığı günlerde ki imza sahiplerini görebilirse, kontrol edip GELDİ işaretini koyabilir diye düşündüm !   
Açıkcası tatil cenneti ülkemizde 9 gün'ü hiç hesaplamadım. + 10 mu yapsak ! Img-grin 

Fikirlere açığım Img-grin burada ki amaç , kullanacı tek tek dosyaları açıp veya excel'de tek tek bakıp kimler gelecek, gelmemiş ! diye debelenmesin. Gelmeyen için tutanak tutulup savcılığa yazı yazılıyor.
"Oyun bitince  şah ve piyon aynı kutuya atılır "

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: İçinde Bulunduğumuz "günü" Göstermek -2 - Yazar: yorum70 - 16/12/2019, 14:21
Task