Skip to main content

AccessTr.neT

Tabloya Aylik Tahsilat Kaydedildiginde Formdaki Aylik Deger Renk Degistirsin.deger

Oğuz Türkyılmaz
Oğuz Türkyılmaz
40
4753

Tabloya Aylik Tahsilat Kaydedildiginde Formdaki Aylik Deger Renk Degistirsin.deger

(16/02/2020, 21:05)berduş yazdı: 1 - eklediğiniz dosyada payment formunda üyeleri nasıl ekrana getireceğiz?
2 - ayı seçtikten sonra DuesInf formunu nasıl açacağız
sizin çalışmanızda bunlarla ilgili her hangi bir kod göremedim -ayrıntılı inceleme fırsatım olmadı- konuları açrken bu tür bilgileri de verirseniz zaman kaybı minimuma iner. Aramak ve sormak için harcayacağımız zamanı çözümü bulmaya harcarız.
iyi çalışmalar.
1- tabloda 3 ayri kisi var uye numaralari 1. 2 ve 3 direk uyeno alanina sayiyi girerek cagiriyoruz. Butonu calistiran listeyi eklemedim kalabalik yapmasin diye ama bu aciklamayi yapmamak hata oldu kusura bakmayin. Burada oceme tutarini yazip hangi aya ait oldugunu aykapama listesinden seciyor ve kaydedip cikiyoruz.

2-F_1_MemberDuesInfo  formunu tiklayip uye no alanina odeme hangi uye icin gerceklestirildiyse o numarayi manuel olarak giriyoruz ve formda o uyenin taksitlandirilmis tutarlari ekrana geliyor.
Access Çekirgesi 
[Resim: img-cray.gif]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Tabloya Aylik Tahsilat Kaydedildiginde Formdaki Aylik Deger Renk Degistirsin.deger - Yazar: Oğuz Türkyılmaz - 16/02/2020, 21:32