Skip to main content

AccessTr.neT

Site Ve Apartman Yönetim Programı

Site Ve Apartman Yönetim Programı

Arkadaşlar programa çok zaman ve emek harcanmış, demosunu inceledim acaba kendi bulunduğum sitede kullanabilirmiyim diye fakat bazı hatalar mevcut, daha doğrusu program çalışıken bazı yerlerde hata veriyor bunları İletişim adresine de gönderdim belki başka arkadaşlarda inceler ve hataları düzeltebilir diye burayada yazıyorum, bunlar düzeltilirse mükemmel bir program olur.

1. kasa işlemleri, genel durum raporu toplam kutucukları hata veriyor
2. raporlar, gelir gider raporları, özet durum raporu seçeneği altındaki dönemsel gelir giderler seçeneği hariç diğer iki seçenek programın çökmesine sebep oluyor
3. raporlar, gelir gider raporları, mizan raporu seçeneği programın çökmesine sebep oluyor
4. raporlar, gelir gider raporları, işletme defteri gider raporu seçeneği iki adet mevcut
5. raporlar, gelir gider raporları, işletme defteri gider raporu seçeneği programın çökmesine sebep oluyor
6. bilanço raporu indir seçeneğinde Excel formatı çalışmıyor
7. raporlar, gelir gider raporları aylık özet bilanço raporu seçeneği programın çökmesine sebep oluyor
8.raporlar, üye listesi raporları altındaki ikamet edenler seçeneği sadece üyenin altına aile bireyleri kayıt edildiyse listede yazıyor, dairede tek yaşayan üyeleri listede yazmıyor
9. destek talebi seçeneği çalışmıyor
10. demirbaş tanımlaması çalışmıyor
11. üye tanımlama formunda “wep” şifresi yazan yerler “web” olarak değiştirilmeli
12. yönetim kayıt ve yönetim düzenleme ekranı 2 defa “ilçe” yazılmış ikincisi “il” olarak değiştirilmeli. “wep adresi” seçeneği “web” olarak değiştirilmeli.
13. hukuki işlemler sekmesi ihtarname gönder seçeneğinde “ihtarname” sekmesini açınca borçları listeliyor fakat toplam satırı hata yazıyor.
14. yönetim paneli yedeği mail adresine gönder işlevi çalışmamaktadır.
15. raporlar, işletme bütçesi sekmesi altında gider grubu raporu ve dönem raporu seçenekleri tıklanınca program çöküyor.

[Resim: do.php?img=12009]

[Resim: do.php?img=12012]

[Resim: do.php?img=12014]

[Resim: do.php?img=12015]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Site Ve Apartman Yönetim Programı - Yazar: tekinuygun - 05/10/2020, 12:03
RE: Site Ve Apartman Yönetim Programı - Yazar: HORZUM - 01/04/2022, 14:53
RE: Site Ve Apartman Yönetim Programı - Yazar: HORZUM - 01/04/2022, 16:30
RE: Site Ve Apartman Yönetim Programı - Yazar: yücel üzülmez - 16/06/2022, 22:30
RE: Site Ve Apartman Yönetim Programı - Yazar: eran - 15/07/2022, 00:31
Task