Skip to main content

AccessTr.neT

Site Ve Apartman Yönetim Programı

Site Ve Apartman Yönetim Programı

Mevcut sizin verilerinizle programı çalıştırdım aldığım sonuçlar söyle:
1) GENEL DURUM RAPORU TOPLAM KUTUCUKLARI HATA VERİYOR Bende hata vermedi, görsel ekte.
2) RAPORLAR GELİR GİDER RAPORLARI ÖZET DURUM RAPORU SEÇENEĞİ ALTINDAKİ DÖNEMSEL GELİR GİDERLER SEÇENEĞİ HARİÇ DİĞER İKİ SEÇENEK PROGRAMIN ÇÖKMESİNE SEBEP OLUYOR Bende hata vermedi, görsel ekte
3) RAPORLAR GELİR GİDER RAPORLARI MİZAN RAPORU SEÇENEĞİ PROGRAMIN ÇÖKMESİNE SEBEP OLUYOR Bende hata vermedi, görsel ekte.
4) RAPORLAR GELİR GİDER RAPORLARI İŞLETME DEFTERİ GİDER RAPORU SEÇENEĞİ İKİ ADET MEVCUT En sağdaki buton işletme defteri özeti olacak, düzeltilecek.
5) RAPORLAR GELİR GİDER RAPORLARI İŞLETME DEFTERİ GİDER RAPORU SEÇENEĞİ PROGRAMIN ÇÖKMESİNE SEBEP OLUYOR Bende hata vermedi, görsel ekte.
6) RAPORLAR GELİR GİDER RAPORLARI BİLANÇO RAPORU FORMU BAŞLIĞI “BİLANCO” YAZIM HATASI VAR Düzeltilecek.
7) BİLANÇO RAPORU İNDİR SEÇENEĞİNDE Excel FORMATI ÇALIŞMIYOR Bende hata vermedi, görsel ekte.
8) RAPORLAR GELİR GİDER RAPORLARI AYLIK ÖZET BİLANÇO RAPORU FORMU BAŞLIĞI “BİLANCO” YAZIM HATASI VAR Düzeltilecek.
9) RAPORLAR GELİR GİDER RAPORLARI AYLIK ÖZET BİLANÇO RAPORU SEÇENEĞİ PROGRAMIN ÇÖKMESİNE SEBEP OLUYOR Bende hata vermedi, görsel ekte.
10) RAPORLAR ÜYE LİSTESİ RAPORLARI ALTINDAKİ İKAMET EDENLER SEÇENEĞİ SADECE ÜYENİN ALTINA AİLE BİREYLERİ KAYIT EDİLDİYSE LİSTEDE YAZIYOR, DAİREDE TEK YAŞAYAN ÜYELERİ LİSTEDE YAZMIYOR. Düzeltilecek.
11) İKAMET EDENLER TANIMLAMALARINDA “TC KİMLİK NO” YARIM GÖZÜKÜYOR Düzeltilecek.
12) ÜYE TAHSİLAT GİRİŞİ EKRANINDA “ÖDEME YAP” BUTONU YARIM GÖZÜKÜYOR Düzeltilecek.
13) DESTEK TALEBİ SEÇENEĞİ ÇALIŞMIYOR Çalışmamasının sebebi Gmail artık kullanıcı adı sifresi ile mail gönderimini kapattı. Destek talebi gmailden mail gönderimi ile sağlanmaktaydı.
14) DEMİRBAŞ TANIMLAMASI ÇALIŞMIYOR Modül henüz eklenmedi.
15) TANIMLAMAL MENÜSÜNDEKİ YAZI KARAKTERİ SEBEBİYLE TÜRKÇE HARFLER FARKLI GÖZÜKÜYOR. Hata görünmüyor, görsel ekte.
16) ÜYE TANIMLAMA FORMUNDA “E MAİL” YAZAN YERLER “E-POSTA” OLARAK DEĞİŞTİRİLMESİ GEREKİYOR Düzeltilecek.
17) ÜYE TANIMLAMA FORMUNDA “WEP” ŞİFRESİ YAZAN YERLER “WEB” OLARAK DEĞİŞTİRİLMELİ Düzeltilecek.

Ekleri özelden gönderdim.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Site Ve Apartman Yönetim Programı - Yazar: tekinuygun - 05/10/2020, 12:03
RE: Site Ve Apartman Yönetim Programı - Yazar: HORZUM - 01/04/2022, 14:53
RE: Site Ve Apartman Yönetim Programı - Yazar: HORZUM - 01/04/2022, 16:30
RE: Site Ve Apartman Yönetim Programı - Yazar: tekinuygun - 17/06/2022, 15:38
RE: Site Ve Apartman Yönetim Programı - Yazar: eran - 15/07/2022, 00:31
Task