Skip to main content

AccessTr.neT

Ana Form Üzerindeki Tarih Alanlarından Altformu Filtrelemek

M_Kemal_Askeri
M_Kemal_Askeri
13
856

Ana Form Üzerindeki Tarih Alanlarından Altformu Filtrelemek

Sayın berduş cevabınız için teşekkür ederim.
yapmak istediğim tam olarak altformu Metin10 ve Metin12 arasındaki tarihler için sorgulamak. Bunu yaparak ana form üzerinde o tesis için o tarihler arasında ödenen ücret miktarını ana form üzerinde göstermek ve bu ücreti de Sitenin gelirler tablosuna aktarmak. Bu kısmı tamam. Asıl veri tabanında bunu yaptım.
Sizin verdiğiniz kodu aynen Komutun altına yazdım. Altformdaki kriterleri de sildim. Ama sorguladığım zaman kayıtlı verileri göstermedi. Koda göre yaptığım sorgulamanın ilk ve sorgulanmış görüntülerini de ekledim.
Bugün tekrar başka bir yolla deneme yaptım. Altformun altına ilgili alanların her ikisine de aynı "Between [Forms]![Frm_Site_Tesis_Uye_ve_Ucret_Takip_Tablosu]![Metin10] And [Forms]![Frm_Site_Tesis_Uye_ve_Ucret_Takip_Tablosu]![Metin12]" kriterini yazdım Komutun altına da sadece "Me.AltForm_Site_Tesis_Uye_ve_Ucret_Takip_Tablosu.Requery" yazdım çalıştı. Birkaç defa denedim hata vermedi şu ana kadar.
Ama ben Komutun altında kod olmasını tercih ederim..O da benim Access bilgimi aşıyor... Img-grin
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Ana Form Üzerindeki Tarih Alanlarından Altformu Filtrelemek - Yazar: M_Kemal_Askeri - 12/12/2021, 16:02
Task