Skip to main content

AccessTr.neT

Excelden Koşullu Ve Formatlı Aktarma

MURTAZAAF
MURTAZAAF
6
553

Excelden Koşullu Ve Formatlı Aktarma

Sayın @atoykan ve @berduş Hocalarım

Estağfurullah, sizlerin canları sağolsun. Bugüne kadar şahsıma gerek burada forum vasıtası ile gerek özelde ve nice arkadaşımıza emek verdiniz, öğretmeye, yol göstermeye, farklı bakış açıları geliştirmeye, çözüm sunmaya çalıştınız. Bizlerde bu vesile ile kendimizi geliştirmeye çalışırken yine sizin yol göstericiliğinize ve çözüm önerilerinize tecrübe eksikliğimiz nedeniyle başvurmak, sizleri yormaya devam edip ışık tutmanızı dilemek zorunda kalıyoruz. Ben halen üzerinde çalışmaya farklı yaklaşımlar geliştirmeye çalışıyorum. Excel dosyalarını farklı formatlara çevirebilmek için kısmen başarılı kısmen başarısız çalışmalarım da, aktarımla ilgili çalışmalarım da devam ediyor ve farklı kanallarda da çözüm arayışım var. Fırsatınız olur da bakabilir yol gösterebilirseniz yine duacınız olur yine sizlerden öğreniriz, Allah razı olsun sizlerden.

Sayın @asdfmuhtasar size de çok teşekkür ederim ilgi alaka göstermiş değerli görüşleriniz paylaşmışsınız. Hepsini kulağıma küpe yapıp değerlendiriyorum. Vesile ile doğum gününüzü kutlar sağlık, mutluluk dolu hayırlı ömürler dilerim.

Saygılarımla

Murtaza AF
Son Düzenleme: 20/11/2022, 15:53, Düzenleyen: MURTAZAAF. (Sebep: imla hatalarını düzeltmek)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Excelden Koşullu Ve Formatlı Aktarma - Yazar: MURTAZAAF - 20/11/2022, 15:52
Task