Skip to main content

AccessTr.neT

Sorgu

Sorgu

Çözüldü #12
(16/12/2008, 13:51)kadirozcan yazdı: Sn syrup ;

Ustup çok önemli olduğundan biraz sert tavırlar sergilenmesi hoş olmadı tabikide.
Bu siteyi 2 senedir takip eder ve elimden geldiğince herkeze yardım etmeye çalısırım.
Ama görüyorumki bazı arkadaşlar soru soran arkadaşlara çok sert şekilde sorular sorup tavırlar alınıyor.
Her insan aynı şekilde düşünemez veya aynı şekilde herseyi yapamaz. belki sizin bildiğiniz veya başkalarının bildiği kolay gelebilir ama önemli nokta anlatımdır bana göre,
Herşey anlatımda biter. yanlış anlatımlar olabilir bunu daha nominal sekilde halletmemiz gerekir.
Konun burada kapanmasını temenni eder kimse kimseyi tanımadığından üstubu birazdaha düzgünleştirme dileyiyle

Sn sledgeab ,

Örneği yanlış koymuşum fark ettim ama işimi hallettim çok teşekkür ederim.

NOT: accesstr oldukça fazla herkeze yardım ediyor nedeninde bilgi paylaştıkça büyür sloganıyla gitmesi.

Saygı ve Selamlar
Ptah,

Sevgili kadirozan,

Ustup çok önemli olduğundan biraz sert tavırlar sergilenmesi hoş olmadı tabikide demişsiniz. Sert üslup nerede gösterildi ben anlayamadım. Herhangi bir noktada sert üslup kullanılmadı. Yazdığınız yazılara gayet hızlı ve açıklayıcı cevaplar yazmış olmama rağmen Geminin kaptanı klavuzu yanlış seçmiş sanırım diyerek nezaket sınırını zorlamışsınız. Bu cevanızı okumama rağmen yine de bir cevap yazmamıştım ancak arkadaşlar ben yokken birşeyler yazınca ortalık karışmış.

İlk mesajlarımda da belirtmiş olduğum gibi eklemiş olduğunuz dosyanızda sorgu yoktu. Yeni öğrenmeye çalışan birisi olarak düşündüm sizi ve Sorgu deslerine yönlendirmekle kalmayıp NOT kısmında da ekstra açıklamalar yapmıştım.

Her insan aynı şekilde düşünemez veya aynı şekilde herseyi yapamaz. belki sizin bildiğiniz veya başkalarının bildiği kolay gelebilir ama önemli nokta anlatımdır bana göre, demişsiniz ancak en az bunun kadar önemli olan diğer konuda anlayabilmektir. Acele etmiş veya telaş içinde olmanızdan olsa gerek yazdıklarımı ayrıntılı bir şekilde okumamış olmalısınız ki imzamdaki Geminin kaptanı klavuzu yanlış seçmiş sanırım demişsiniz. Burada kaptan olarak kendimizi kılavuz olarakta sorunuzu, anlatımınızı kastetdiğimizi dahi yanlış anlamışsınız. Kendinizi kaptan bizide size yol gösteren 'yanlış' kılavuz olarak algılamışsınız. Halbuki problemin sizin tarafınızdan kaynaklandığını daha sonradan da itiraf etmişsiniz Örneği yanlış koymuşum fark ettim

Ben çocuğumu daha geçen hafta kaybetmiş olduğum halde eğer burada size saygı sınırını aşmadan cevap yazma nezaketi gösteriyorsam lütfen sizde -eksik,yanlış dahi yazmış olsam- aynı nezaketi göstermelisiniz diye düşünüyorum.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Sorgu - Yazar: kadirozcan - 15/12/2008, 22:03
Cvp: Sorgu - Yazar: alpeki99 - 15/12/2008, 22:11
Cvp: Sorgu - Yazar: kadirozcan - 15/12/2008, 22:16
Cvp: Sorgu - Yazar: kadirozcan - 15/12/2008, 22:27
Cvp: Sorgu - Yazar: alpeki99 - 15/12/2008, 22:36
Cvp: Sorgu - Yazar: kadirozcan - 15/12/2008, 22:51
Cvp: Sorgu - Yazar: syrup - 16/12/2008, 13:38
Cvp: Sorgu - Yazar: ozanakkaya - 16/12/2008, 04:28