Skip to main content

AccessTr.neT

Bu Paketi Kurduğum Bilgisayarda Güvenlik Uyarısı Verdi...

Bu Paketi Kurduğum Bilgisayarda Güvenlik Uyarısı Verdi...

Çözüldü #8
(16/12/2008, 23:46)alpeki99 yazdı: Developer'daki amaç Access yüklü olmayan bilgisayarlarda çalıştırabilmen içindir. Benim geliştirmiş olduğum EXE uzantılı dosya ise güvenlik ayarlarını ayarlayıp, ilk açılışta sadece bir kerelik bilgi veren bir mesajdan ibaret. Bundan sonra Access dosyanızı çalıştırıyor ve biraz daha profesyonel bir görünüm sağlıyor. Eğer Access yüklü değil ise bir işe yaramaz.

Bir soru : Yukarıda Rapid de vermiş olduğunuz programımı dağıtacaksınız? Eğer öyleyse çok zahmet etmeyin yoksa yazık olur emeklerinize.

Ben idealist bir insanım. Hayatta amaçlarım var. Onlara ulaşmadan bişeyin sonunu görmeden huzur yok bana. Hep birgün bu programı satacağım hayalleriyle çalıştığım yerlerde programlar yaptım. 1 tane satarsam önü açılacak bence. Bundan sonraki hedefim bir romanım var onu tamamlamak.Ömrüm yeterse bir programlama şirketi kurup,aynı zamanda mali danışmanlık hizmeti vermek istiyorum.Tabi bunlara ömrüm yeterse. Yoksa ben mali müşavirim sizler programcı peki şöyle düşünün siz mali müşavirler sitesine gelip benim burda yaptıklarımı yapabilirmisiniz.Yanlış anlamayın çok önemli bişeyler üretemediğimi biliyorum.

Saygılar,
MG
Ve İsa Onlara Dediki:
Siz bizim varoluşumuzun eskatolojik manifestosu ve dünyaya gelişimizin imgesisiniz.
Onlar Döndü İsaya Dediki:
Ha!

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Bu Paketi Kurduğum Bilgisayarda Güvenlik Uyarısı Verdi... - Yazar: Redgreen - 16/12/2008, 23:52
Task