Skip to main content

AccessTr.neT


access'de sorgu açılmıyor. çok acil lütfen!

access'de sorgu açılmıyor. çok acil lütfen!

Çözüldü #1
6 yıldır kullandığım muhasebe programında müşterilerin detaylı ekstresini açmak istediğimde "geçici diskte yeterli alan yok" uyarısı dolaysıyla açılmıyor. Ne yapmalıyım?
aslanbey41, 30-01-2010 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
Son Düzenleme: 07/01/2012, 17:14, Düzenleyen: aslanbey41.
Cevapla
Çözüldü #2
Lütfen Site Kuralları nı okuyun

5-) Açacağınız konunun başlığına "Şunu Yapamıyorum", "Şurasını Yapamadım", "acil yardım", lütfen yardım", "bana yol gösterin", "bir bakar mısınız" vb. şeklinde yazılmamalı, soru/konunuzu kısaca özetleyecek şekilde olmalıdır. (Örnek: Access'te Form Özellikleri Nelerdir?). Bu kurala uymayan konular çöp kutusuna taşınır.
[Uyarı Puanı: +2]
GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !
Cevapla
Çözüldü #3
geçerli diskinizi temizleyerek, yer açınız. ve lütfen Site Kurallarımızı okuyunuz.
™Hiç Birimiz, Hepimiz Kadar Akıllı Olamayız...®

Cevapla
Çözüldü #4
Disk doluluğu ile ilgili değil sanırım sorun. çünkü disk etmizliği yaptım Disk doluluk durumu yok. Ama şu olabilirmi? Accesde belirli bir kapasite varda ben o kapasiteyi mi aştım acaba? ya da başa çözüm yolu varmıdır acaba? hala çözemedim olayı. Lütfen.
aslanbey41, 30-01-2010 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
Cevapla
Çözüldü #5
Örneği görmeden yorum yapamayız...
Please return your positive or negative ...
Cevapla
Çözüldü #6
[url=https://www.accesstr.net/showthread.php?tid=9830]Düzenle/Onar[/url] yapın. Vba penceresinde her ihtimale karşı Compile işlemi uygulayın. Dosyanız 2 GB olmadıysa ve yukarıdakiler işe yaramadıysa boş bir Access dosyasına bu dosyanızdaki tüm nesneleri alın.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da