Skip to main content

AccessTr.neT


Access Problemi

kargasha
kargasha
4
390

Access Problemi

#1
........................................
.zip Yeni Microsoft Access Database.zip (Dosya Boyutu: 41,41 KB | İndirme Sayısı: 4)
Son Düzenleme: 29/09/2022, 21:04, Düzenleyen: kargasha.
Cevapla
#2
Kime neyin siparişini veriyorsunuz? Bu nasıl bir üslup, nezaketen bir merhaba demek yok, ne yapmaya çalıştığını, neden yapamadığını izah etmek yardım rica etmek yok. Şunu istiyorum, başka emriniz var mıydı Sayın Hazret?
Cevapla
#3
Sonucunda tşk ettim sanırım okumadın, ayrıca ben emir falan etmedim sizin üslubunuzda bir sıkıntı var

(29/09/2022, 20:53)atoykan yazdı: Kime neyin siparişini veriyorsunuz? Bu nasıl bir üslup, nezaketen bir merhaba demek yok, ne yapmaya çalıştığını, neden yapamadığını izah etmek yardım rica etmek yok. Şunu istiyorum, başka emriniz var mıydı Sayın Hazret?

kimseye bir spariş vermedim bir soru sordum cevabımıda aldım kein problem size iyi geceler
Son Düzenleme: 29/09/2022, 20:56, Düzenleyen: kargasha.
Cevapla
#4
Ben emrimde çalışan insanlara bu üslupta talimat vermiyorum teşekkür etseniz ne yazar? Yaşınız 24 ama neyi nasıl ifade edersem doğru ve nazik olurdan bihaber yazamazsınız. Karşınızda da akranınız, arkadaşınız veya tanışınız birisi yok sen diye hitap edemezsiniz. Adabı muaşeret denen şeyden nasiplenin önce, "kein problem" biz deriz sorun sizin sorununuz, kapı şu tarafta nerede isterseniz orda çözüm bulun.
Cevapla
#5
(29/09/2022, 21:11)atoykan yazdı: Ben emrimde çalışan insanlara bu üslupta talimat vermiyorum teşekkür etseniz ne yazar? Yaşınız 24 ama neyi nasıl ifade edersem doğru ve nazik olurdan bihaber yazamazsınız. Karşınızda da akranınız, arkadaşınız veya tanışınız birisi yok sen diye hitap edemezsiniz. Adabı muaşeret denen şeyden nasiplenin önce, "kein problem" biz deriz sorun sizin sorununuz, kapı şu tarafta nerede isterseniz orda çözüm bulun.

Buranın boş olma nedeni anlaşıldı, boş ve kibir dolu insanların yenilere bir şeyler verme gibi isteklerinin olmadığını anladım özür dilerim kardeşim gereksiz polemiğe gerek yok beni silin bu forumdan ok.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da