Skip to main content

AccessTr.neT


açılan kutuda ifade oluşturma ve metin kutusu ekleme hakkında

açılan kutuda ifade oluşturma ve metin kutusu ekleme hakkında

Çözüldü #1
Değerli arkadaşalar. Örnekteki dosyamda bulgu tespit formu ile 6 adet bulgu giriyorum ve her bir bulguya nasıl bir inceleme talep ediyorsam işaretliyorum. İnceleme istek formunda açılan kutuda bulgu tespit formundaki bulgular içerisinden sadece parmak/avuç izi işaretli olanları nasıl listeleyebilirim. Bu sorunu çözdükten sonra açılan kutuda kaç tane bulgu varsa (örneğin toplam 6 adet bulgu var fakat ben 3 tanesinde parmak izi incelemesi işaretlemişsem açılan kutuda parmak izi incelemesi talep edilen bulgular 3 tane çıkacaktır) listedeki bulgu kadar metin kutusu oluşturabilir miyiz. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum. Örnek dosya ektedir.
.zip örnek1.zip (Dosya Boyutu: 200,62 KB | İndirme Sayısı: 11)
Cevapla
Çözüldü #2
bence biraz daha açarak tarif et ,çözüm bulunacaktır
Cevapla
Çözüldü #3
Arkadaşlar Bulgu tespit formuna 6 adet bulgu yazdım. İnceleme İstek formunda İnceleme İsteği açılır kutusunda hangi tür incelemeyi seçmişsem bulgu tespit formundaki kayıtlı bulgularda seçtiğim inceleme türü işaretli olan bulguların alt alta sıralanmasını istiyorum. Bunu Iff komutu yapıyorum fakat forma 6 adet metin kutusu eklemem gerek ve 1-2-6 numaralı bulgular parmak izi ise bu defa 1-2 metin kutusu dolu 3-4-5 boş 6 dolu olarak çıkıyor. Bunu engellemek için açılır kutudan seçim yapmam lazım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Dosyayı tekrar yüklüyorum
.zip örnek1.zip (Dosya Boyutu: 210,82 KB | İndirme Sayısı: 11)
Son Düzenleme: 02/05/2013, 23:24, Düzenleyen: illker_33.
Cevapla
Çözüldü #4
böyle birşeymi istedin
.rar örnek1.rar (Dosya Boyutu: 110,97 KB | İndirme Sayısı: 29)
Cevapla
Çözüldü #5
Sayın C*e*l*o*y*c*e ilginize teşekkür ediyorum.

Ayrıca düzenlediğiniz örnekte bir satıra veri girince alta otomatik satır açılıyor bununda nasıl yapıldığını açıklarsanız memnun olurum.
Son Düzenleme: 03/05/2013, 18:45, Düzenleyen: illker_33.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da