Skip to main content

AccessTr.neT


Açılır Listede Rapor Açılmıyor.

Açılır Listede Rapor Açılmıyor.

Çözüldü #1
Slm Form üzerinde açılır listede rapor açıyorum fakat firma ismiyle çağırınca liste boş geliyor. Tarihli liste çağırınca aynı hatayı veriyor...Ama sorguda çağırınca geliyor. Form dışında raporda direk yayınca geliyor. Form üzerinden yapılan aramada boş geliyor. Teşekkürler.

[Resim: do.php?img=14391]

[Resim: do.php?img=14393]
.rar Fiş Takip - Kopya.rar (Dosya Boyutu: 3,09 MB | İndirme Sayısı: 4)
Buralar sizlerle güzel.İyiki varsınız. Shy
Son Düzenleme: 28/11/2022, 17:31, Düzenleyen: ankaram.
Cevapla
#2
Firma ismi seçtikten sonra çağırdığınız raporun kaynağındaki sorgu firma adı değil tarih kriterine sahip dolayısı ile firma adı ile sorgulama yapmadığı için raporun boş gelmesi normal. Tarihli aradığınızda da firma adı kriter olarak sorgulanmadığı için tüm firma kayıtlarını listelemesi normal. Sorgularınız ile yapmak istediğiniz işlemin mantığı uyuşmuyor kontrol edip düzeltmeniz gereken hususlar bunlar.
Cevapla
#3
(05/12/2022, 01:19)atoykan yazdı: Firma ismi seçtikten sonra çağırdığınız raporun kaynağındaki sorgu firma adı değil tarih kriterine sahip dolayısı ile firma adı ile sorgulama yapmadığı için raporun boş gelmesi normal. Tarihli aradığınızda da firma adı kriter olarak sorgulanmadığı için tüm firma kayıtlarını listelemesi normal. Sorgularınız ile yapmak istediğiniz işlemin mantığı uyuşmuyor kontrol edip düzeltmeniz gereken hususlar bunlar.

Teşekkürler kardeşim bazen takılıyorum.Haklısın.Bazen bakıp göremiyorum.Hakkını helal ek kolay gelsin
Buralar sizlerle güzel.İyiki varsınız. Shy
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task