Skip to main content

AccessTr.neT M.

admin ve kullanıcı ekleyebilirmiyiz

Konu

#1
aslında görsel dersler kısmında videoları izledim bu mümkün görünüyo anladığım kadarıyla yada mümkün. ben tıbbi cihaz envanter kayıt sistemi ve envanterdeki cihazlar için teknisyen arıza giriş formu ve aynı zamandada hemşirelerin ağ uzerinden arıza bildirim formuna yazsın istiyorum ama 3 tane kullanıcı gurubumu yapmam lazım bi teknikservis , hemsireler , admin eğer böyle bişey yapabilirsemorneğin teknik servis gurubundaki 10 kişininde şifresi ayrı olabilirmi ve admin yeni kullanıcı ekleyip silebilirmi tabi bunu bide .rar la setup ladıktan sonra. bide ben hemşire arıza bildirimi yaprıktan sonra ilk uc gun baskısmında yeşil icon olsun ucuncu gunun sonunda kırmızı icon olsun ve admine dussun uyrarı versin istiyrorum tabi yapabilirsem . ve her istek once admin onayaından gecssın ıstıyorum .

sımdı hemsırere ıstek yaptı bir tablo bir form - onu benım gormem bir tablo bir form seklındemı yapıcam bide forum uzerınde ılgılı persone tıklandıgında bılgılerını dırek gorebılırmıyım onun ıcınde tek tek tablomu olusturmammı lazım yoksa tek tablodada gorebılırmıyım.

access 2007-2010 kullanıyorum yaklasık 2 haftadır kullanıyom onemli olcude sızın sıtenızle baya bi yol aldım tesekkur ederim.
Cevapla
#2
Örnek ekleyiniz lütfen.
Bizim için zor diye bir şey yoktur, imkansızsa zaman alır...
Cevapla
...........
#3
hocam biraz dağınık veri tabanı toplayım ekleyim
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da