Skip to main content

AccessTr.neT M.


Ben M.ali

#1
Herkese merhaba ben ali . Fırsatım oldukça php ve mysql bilgilerimi burada sizlerle paylşmayı düşünüyorum.Bilgim Dahilinde hazırladığım videolar olsu hazırladığım scriptler olsun. belki birilerinin işine yarar.

Cevapla
#2
Merhaba sayın ali,

Php ve buna yönelik scriptler üzerine bilgilerinizden faydalanmak ve paylaşımlarınız ile sitemizde bu kategori içerisinde konu çeşitliliğinin sağlanmasına imkan sağlamanızdan dolayı teşekkür ederiz.

Video paylaşımlarınızın,imkan ve zaman dahilinde birkaç tanesini inceleme fırsatı buldum.

Elbette ki,zaman içerisinde gerek kendiniz tarafından ve gerekse de üyelerimiz tarafından gelebilecek talepler doğrultusunda hem farklı hususlarına dair hem de güncel sürüm kullanımları üzerinden de olabilecek şekilde artırımları sağlanabilir niteliktedir.

olumlu bir anlatım içerisinde hazırladığınız gerekçesi ile,gerek görsel anlatım olarak ve gerekse de doları da görebilmek adına scripleri de sunmanız vesilesi ile bu hususları incelemek isteyebileceklerin faydalanması temennisi ile.

Saygılar.

Herkes,kendisinin AR-GE'cisidir...


Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında
Cevapla
...........
#3
(23/03/2017 12:56)kral4 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese merhaba ben ali . Fırsatım oldukça php ve mysql bilgilerimi burada sizlerle paylşmayı düşünüyorum.Bilgim Dahilinde hazırladığım videolar olsu hazırladığım scriptler olsun. belki birilerinin işine yarar.
Aramıza hoş geldin kardeşim, başarıların devamını dilerim

Application Engineer
Cevapla
#4
Hoşbuldum.Teşekkürler Murat

Cevapla
...........
#5
Sayın ,atoz112 kardeşim.eski video anlatımlarımın script halleri mevcut değil .Lakin bundan sonraki eklemelerimde yenilerde ekleyebilriim

Cevapla
#6
merhaba

Cevapla
...........

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da