Skip to main content

AccessTr.neT


Biçimlendirmeli Olarak Dışarı Aktarma

Biçimlendirmeli Olarak Dışarı Aktarma

Çözüldü #1
Merhaba arkadaşlar . Tablom da bulunan kimlik numaralarını txt yada Excel olarak , yine örnek veriyorum üçer adet yada onar adet sayı belirleyip dışarı aktarmak istiyorum . Verilerin hepsini Excel yada txt olarak dışarı aktarıyorum ama sayılı olarak yapamadım.Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdi den çok teşekkür ederim.
dosya eklemeyi unutmuşum
Listemin tamamını txt olarak dışarı aktardığım zaman I---------------I çizgileri ile txt dosyası oluştuğunu fark ettim . Bu nasıl aşılabilir ayrıca eklemek istedim ben listemi üçer yada beşer olarak dışarı aktarmak istiyorum ama listemde aktardığım kimlik numaralarının gitmesini istiyorum yoksa aksi takdir de hep aynı kimlik numaralarını dışarı aktarmış olmazmıyım.
.rar sayili_aktarma.rar (Dosya Boyutu: 24,74 KB | İndirme Sayısı: 4)
Cevapla
#2
(25/10/2019 15:44)199911 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar . Tablom da bulunan kimlik numaralarını txt yada Excel olarak , yine örnek veriyorum üçer adet yada onar adet sayı belirleyip dışarı aktarmak istiyorum . Verilerin hepsini Excel yada txt olarak dışarı aktarıyorum ama sayılı olarak yapamadım.Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdi den çok teşekkür ederim.Formda bulunan excel'e aktarma butonunu tıkladığınızda inputbox açılır. Buraya 3 yazdığınızda, uygulamanız ile aynı dizine 3'er 3'er veriyi Çıktı1, Çıktı2, Çıktı3 şeklinde aktarır.

Farklı sorunuz var ise yeni konu açın.
.rar sayili_aktarma_sld.rar (Dosya Boyutu: 25,65 KB | İndirme Sayısı: 8)
"Boş Örnek Eklerim, Yapıp Verirler" demeyin, örneğinizi hazırlayın.
Komplike kod talebiniz var ise İletişim bağlantısından bize ulaşın. 
Cebelleşmezsen Öğrenemezsin. 
Cevapla
#3
Sağolun Ozanakkaya çok teşekkür ederim.Emeğinize sağlık
Cevapla
#4
Çok sağolun Ozanakkaya hocam istediğim buydu ellerinize sağlık.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task