Skip to main content

AccessTr.neT


Bir Sayfadaki Bilgileri Tarihe Göre Aylara İstatistik Olarak Aktarma 2

Bir Sayfadaki Bilgileri Tarihe Göre Aylara İstatistik Olarak Aktarma 2

Çözüldü #1
Değerli Hocalarım. Daha önce aynı konuyla ilgili bir talebim olmuştu. Talebim (İSG Eğitimi verilen personel bilgilerini ilgili aya aktarma) harika bir şekilde çözüme kavuştu. Çok teşekkür ederim. İlk talebime ek olarak 3 tane yeni (İşe Giriş Periyodik Muayene, İş Kazası Formu ve Ramak Kala) sayfa açtım. Bunlarla ilgili 6 ayda 1 Bakanlığa istatistik gönderiyorum. Ekteki tabloya göre bu konudaki ricam şöyle: 
1- İşe giriş periyodik muayene formuna veri doğrulama ve düşeyara ile çalışan listesinden bilgileri ilgili forma aktarıp eksik bilgileri doldurup çıktı alıyorum. İstatistik için muayene formunun I5 hücresindeki tarihe göre ilgili aya (ED3;EE3) gerekli bilgileri aktarmak.
2- İş Kazası formuna veri doğrulama ve düşeyara ile çalışan listesinden bilgileri ilgili forma aktarıp eksik bilgileri doldurup çıktı alıyorum. İstatistik için iş kazası formunun D7 hücresindeki tarihe göre ilgili aya (DO3;EA3) gerekli bilgileri aktarmak.
3- Ramak Kala sayfasında veri doğrulama ve düşeyara ile çalışan listesinden bilgileri ilgili forma aktarıp eksik bilgileri doldurup çıktı alıyorum. İstatistik için ramak kala formunun C8 hücresindeki tarihe göre ilgili aya (DO24;DS24) gerekli bilgileri aktarmak.
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Allah işlerinizi kolaylaştırsın.
.rar İSG. Personel Takip Programı.rar (Dosya Boyutu: 993,83 KB | İndirme Sayısı: 2)
Cevapla
#2
Sayın Vahap5244
İşe giriş periyodik muayene formundan ilgili aya aktarılan sütunlarda ADI SOYADI dışındaki bilgileri siz mi gireceksiniz?
"Dünyayı fazla düşünme."
Cevapla
#3
Sayın Userx Hocam işe giriş periyodik muayene formundan sadece ilgili aya personel adı soyadı ve tarih aktarmak istiyorum. İlgili aydaki ED3:EE3 için aktarım istiyorum. Evet diğer bilgileri ben giricem.
Cevapla
#4
(24/09/2021, 09:21)Vahap5244 yazdı: Sayın Userx Hocam işe giriş periyodik muayene formundan sadece ilgili aya personel adı soyadı ve tarih aktarmak istiyorum. İlgili aydaki ED3:EE3 için aktarım istiyorum. Evet diğer bilgileri ben giricem.
Ekteki dosyayı inceler misin?
.rar İSG_Personel_Takip_Programı_userx.rar (Dosya Boyutu: 1,05 MB | İndirme Sayısı: 26)
"Dünyayı fazla düşünme."
Cevapla
#5
Sayın Userx Hocam işe giriş periyodik muayene formuna command button yok nasıl ekleyebilirim. İş kazası ve ramak kala sayfalarındaki bilgiler çok güzel çalışıyor. Ellerine sağlık. Son bir ricam olacak işe giriş periyodik muayene formuna command button eklermisin?
Cevapla
#6
İşe Giriş ve Periyodik Muayene sayfasına eklemeler yapıldı. İSG Eğitim Girişi sayfasına Altı Aylık ve Yıllık Eğitim Rapor verilerinin hesaplanıp ilgili rapor sayfalarına gönderilmesi için butonlar eklendi.

Mesaj#4 teki dosyayı tekrar indirip inceler misiniz.
"Dünyayı fazla düşünme."
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task