Skip to main content

AccessTr.neT


Birim Fiyat Analiz Listeleme

Birim Fiyat Analiz Listeleme

#1
Arkadaşlar merhaba birim fiyat uygulamasında liste kutusundan seçilen pozun detaylarını hemen yan tarafta görebiliyorsun ayrıca "Grafik Göster" butonu ile geçmiş yıllara ait fiyatlarının grafiğini de görüyorsun. Yapmak istediğim şey şu tıkladığımız pozun analizini "Analiz Göster" isimli butona tıklayınca bir tablo ile yeni pencerede göstermek.

Analiz ile ilgili olarak bilgisi olmayanların fikir sahibi olabilmesi için ekte sunulan dosyada örnek olarak bazı pozlara ait analizler bulunmaktadır. bu veriyi nasıl bir form oluşturarak gösterebilirim görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

[Resim: 7jbicpb.png]
.rar Analiz.rar (Dosya Boyutu: 1,87 MB | İndirme Sayısı: 14)
Cevapla
#2
Bütün inşaatçılar bakanlığın listelerine sarmış anlaşılan biriniz IVL listeleri, biriniz Poz numaraları, biriniz analiz diyerek herkes bakanlık dataları ile çalışıyor  Lol

Analizlerinizin poz numaraları birim fiyat poz numaralarınız ile eşleşiyor. Analiz butonuna bir modal form ekleyip ilgili poz no üzerinden analiz açıklamasını bu modal formda gösterebilirsiniz. Burada sıkıntı yaşayacağınız konu analiz açıklamaları dışında detay bilgiler verilen alt pozlar ve tanımları dahil edip etmeyeceğiniz ve diğer husus analizlerin bazen sayfalarca açıklamasının olması.
Cevapla
#3
Sayın @tanyeri

Yapacak olduğunuz çalışmaya fikir vermesi için ekteki örneği inceler misiniz?
.zip birimfiyat_analiz_userx.zip (Dosya Boyutu: 1,27 MB | İndirme Sayısı: 5)
"Dünyayı fazla düşünme."
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da