Skip to main content

AccessTr.neT


Ders Programı

Ders Programı

Çözüldü #1
Haftalık ders programı hazırlamak istiyorum ve bu programı excellde rahatlıkla yaptım ama ben Access da yapmak istiyorum. Bunun için ders isimlerimin olduğu bir tablo hazırlamam ve haftayı belirten bir form oluşturmalıyım. Burada ders isimlerinin bulunduğu tablodan dersi seçerek, haftanın günleri ve saatlerine nasıl bir ekleme yaptırabilirim bu konuda yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.
.rar DERS_PROGRAMI(excel).rar (Dosya Boyutu: 513,8 KB | İndirme Sayısı: 19)
.rar ders_programi.rar (Dosya Boyutu: 8,39 KB | İndirme Sayısı: 15)
Cevapla
#2
sayın mürercner
formumuzda bazı örnekler var önce bunları incele ben sizin için formumuzda araştırdım misal burda bir arkadaşın örneği var bundan yola çıkarak birşeyler yapabilirsiniz
https://accesstr.net/konu-haftalik-ders-...light=ders

incele,ayrıca arama motorumuzdan aratın başka örnekler bulacaksınıdır..kolay gelsin
Cevapla
#3
Sanırım Celoyce hocamın gözünden kaçtı.
Haftalık Ders Hazırlama Programı[Sorun] konusu açtınız, bunu sonuçlandırmak yerine Ders_Prpgramı_Ekleme konusu açtınız. Yönetim tarafından bu konuda uyarıldınız. Şimdi aynı konuyu tekrar açıyorsunuz. Ayrıca Site Kurallarına uymadan, sıkıştır ve onar yapmadan eklenti ekliyorsunuz.

Üzgünüm bu durumda yardım almanız mümkün değil. Öncelikle ilk açtığınız konuyu bir sonuca ulaştırınız. Amacımız sizi zor durumda bırakmak asla değil. Ancak sizde takdir edersiniz ki sitenin kuralları var.

Konu çöpe taşınmıştır.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task