Skip to main content

AccessTr.neT


Emniyet Büro Sistemi

Emniyet Büro Sistemi

#1
Değerli arkadaşlar. Yaklaşık 1 yıl oldu. 1 yıldır çok farklı çalışmalar yaptım. Sağolsun site sayesinde çok şey öğrendim. Farklı fikirlere ve bilgilere sahip oldum. En sonunda normalde Excel olarak tuttuğum 4-5 farklı konuyla ilgili verileri Access formlarına aktararak kendimce güzel bir çalışma yaptım.

Burda belki çok çeşitli detaylı Vba kodları yazılmamış olsa da benim işimde ve benden sonrasında güzel bir çalışma ortaya koyduğumu düşünüyorum. 

Excel' den Access' e geçerek benim verilerime diğer çalışanların Access üzerinden ulaşarak istedikleri verileri bulabilmelerini sağladığımı düşünüyorum. Bu çalışmam arkadaşlarım da memnun. Daha güzel daha profesyonel bir çalışma yaparak sizlerle paylaşmak isterdim ancak elimden gelen buydu.

Ekte göndereceğim dosya ile ilgili veri güvenliği sağlanmış ve içinde bilgileri geçen şahısların bilgileri rastgele doldurulmuştur. Örnek olsun diye yazma gereksinimi duydum. Dosyayı bölerek kullanıyorum. Burda tabloların olmasından mütevellit birazcık kabarma olmuş olabilir. Sorularıma cevap veren değerli hocalarıma özellikle "Atoykan, Berduş" teşekkür ediyorum. Saygılar sunarım...

Admin-1845 User-1234
.rar Büro Sistemi.rar (Dosya Boyutu: 216,95 KB | İndirme Sayısı: 143)
Son Düzenleme: 26/01/2023, 00:23, Düzenleyen: aydin5353. (Sebep: Şifre)
Cevapla
#2
Sevgili @aydin5353

Örneğiniz için teşekkür ederiz. Ama özellikle size yol göstermek anlamında verdiğimiz tüyoları kullanma hevesiniz, bu çerçevede sadece bizlerin söyledikleri ile sınırlı kalmadan çözüm araştırmanız ve hazır cevapları beklemek yerine gelen fikirlerle bir sonuca ulaşmaya yönelik çabanız içinde ayrıca hem teşekkür hem tebrik ederek sitedeki birçok arkadaşa da örnek olmanızı temenni ediyorum.

Elinize sağlık.

İyi çalışmalar.
Cevapla
#3
Teşekkürler. Elinize sağlık.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task