Skip to main content

AccessTr.neT


En İyi Ücretsiz Online Virüs Tarayıcı Siteleri

mehmetfetih
mehmetfetih
0
2505

En İyi Ücretsiz Online Virüs Tarayıcı Siteleri

#1
İnternet ortamında online virüs tarayıcıları çok sayıda mevcuttur. Bu nedenle, burada yerel olarak depolanan dosya ve klasörleri taramak için kullanabileceğiniz en iyi online tarayıcılardan bazılarını listeledim.
 
VirusTotal

https://www.virustotal.com/gui/home/upload

VirusTotal, düşünebileceğiniz en iyi ücretsiz online virüs tarayıcılardan biridir. VirusTotal, daha önce keşfedilen tehditlerden oluşan çok büyük bir veritabanına sahiptir ve dosyalarınızı kötü amaçlı yazılım ve virüs taramasından geçirir.
 
Eset Online Scanner

https://www.eset.com/int/home/online-scanner

Eset Online Scanner, çıkarılabilir diski, yerel sürücüleri ve ağ sürücülerini taramak için kullanılabilecek bir başka en iyi çevrimiçi güvenlik aracıdır. Kullanıcıların sadece 7 MB boyutunda olan Eset Çevrimiçi tarayıcıyı indirmeleri gerekir ve bir kez indirilen web uygulaması web tarayıcısından çalıştırılabilir. Ancak, Eset Çevrimiçi Tarayıcı yalnızca Internet Explorer ile çalışır, ancak tehditleri otomatik olarak kaldırabilir.
 
Jotti’s Malware Scan

https://virusscan.jotti.org

Jotti bir kerede 5 dosya tarama için kullanabileceğiniz en iyi başka ücretsiz online tarayıcıdır. Jotti'nin Kötü Amaçlı Yazılım Taraması ile ilgili en iyi şey, kullanıcıların 50 MB'a kadar dosyaları yüklemelerine izin vermesi ve dosyayı çeşitli antivirüs motorları aracılığıyla taramasıdır. Bu nedenle, yüklediğiniz tüm dosyalar ilk önce en son tehditleri tespit etmek için virüsten koruma motorlarıyla paylaşılır.
 
VirSCAN

http://www.virscan.org/language/tr

VirSCAN ZIP ve RAR dosyalarını da tarayabiliyor. VirScan yüklediğiniz dosyaları daha iyi tespit oranları için birden fazla AV motorundan tarar. Web tabanlı tarayıcı, kullanıcıların 20 MB'a kadar dosyaları yüklemelerine izin verir ve aynı zamanda şifre koruma dosyalarını ve klasörlerini tarayabilir.
 
NoDistribute

https://nodistribute.com

NoDistribute, daha iyi algılama oranları için yüklenen dosyaları 35'ten fazla antivirüs motoruyla taramasıdır. Bunun dışında NoDistribute, kullanıcıların ZIP ve RA dahil olmak üzere hemen hemen tüm dosya formatlarını yüklemelerine izin verir.
 
Hybrid Analysis

https://www.hybrid-analysis.com

Hybrid Analysis, 66'dan fazla farklı Antivirüs satıcısının sonuçları göstermesidir. PDF, Apk dosyaları, Office Dosyaları vb. dahil hemen hemen tüm dosya türlerini tarayabilmesidir.
 
URLVoid

https://www.urlvoid.com

Bir dosya tarayıcısı değil, ama URLVoid web URL'lerini taramak için ziyaret edebileceğiniz bir web sitesidir. İnternetten bazı dosya türlerini indirmeyi deniyorsanız, daha sonra indirmeden önce bağlantıyı URLVoid'e yapıştırın, böylece size kötü amaçlı yazılım raporunu verir. URLVoid, kötü amaçlı komut dosyalarını ve dosyaları bulmak için web URL'sini 30'dan fazla kara liste motoru ve çevrimiçi web itibar hizmeti aracılığıyla analiz etmesidir.
 
F-Secure Online Scanner

https://www.f-secure.com/en/web/home_glo...ne-scanner

Kullanıcıların virüsleri, kötü amaçlı yazılımları ve casus yazılımları bularak PC'den bulabilmeleri için 10 MB olan çevrimiçi F-Secure tarayıcısını bilgisayarlarına yüklemeleri gerekir.
 
BullGuard Free Online Virus Scan

https://www.bullguard.com/bullguard-secu..._scan.aspx

Virüs, Truva Atı, Spam, Spyware, kimlik hırsızlığı gibi kötü amaçlı yazılımları taramak için bilgisayarlarına BullGuard Free Online Virus Scan'i yüklemeleri gerekir. Çevrimiçi tarayıcı, potansiyel güvenlik riskini belirlemek için BullGuard'ın tehdit veritabanında arama yapar.
 
Bitdefender Quick Scan

https://www.bitdefender.com/support/bitd...n-550.html

Kullanıcılar sadece küçük bir BitDefender Quick scan aracı indirmeleri gerekir. PC'nizi 1 dakikadan daha kısa sürede oluşabilecek tehditlere karşı tararlar. BitDefender'ın bilgisayarınızı uzaktaki sunuculardan taraması, bu bilgisayarınızın performansını etkilemeyeceği anlamına geliyor.
Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak!
Son Düzenleme: 28/04/2019, 11:40, Düzenleyen: mehmetfetih.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da