Skip to main content

AccessTr.neT


Excelde Çalışma Sayfasini Lisanslama

Excelde Çalışma Sayfasini Lisanslama

Çözüldü #1
hayirlo aksamlar dilerim degerli Forumdaki degerli arkadaslar, bor konuda yardimci olmanizi istiyorim Excel calisma dosyami lisanslamak ve uzaktan kontrol edecek bir program olur kod olur,,  bunun yardimini yapabilecek varmidir
#2
Bu konuda bulabileceğiniz en detaylı anlatım bu video içinde mevcut. Profesyonel lisanslama teknikleri ise olayın çok farklı bir boyutu burada 2 satıra sığdıracağımız bir bilgi değil.

Excel App Lisanslama Çalışması
#3
(23/10/2022, 00:07)atoykan yazdı: Bu konuda bulabileceğiniz en detaylı anlatım bu video içinde mevcut. Profesyonel lisanslama teknikleri ise olayın çok farklı bir boyutu burada 2 satıra sığdıracağımız bir bilgi değil.

Excel App Lisanslama Çalışması

öncelikle tesekkurler  ., videoyu inceledim ama anlayamadım varmıdır baska yol caresi
#4
Bununla yapamıyorsanız uğraşmayın.
#5
(23/10/2022, 08:39)atoykan yazdı: Bununla yapamıyorsanız uğraşmayın.

siz forumdakilerle boylemi ilgileniyorsunuz  ?
#6
Size olabilecek en kolay yöntemi en ince detayına kadar anlatan video linkini verdim, bunu anlamıyorsanız daha kompleks, örneğin mac adresi, chip serial no, office license code bazlı lisans üretme gibi başka bir yöntem için neden enerji harcayalım? Bir uygulama geliştirip lisanslamaktan bahsediyorsanız bu işi profesyonel olarak yapmak ve/veya ticari olarak uygulamak niyetindesiniz demektir. O halde bir zahmet uğraşıp öğrenin, sizin yerinize biz yapacak değiliz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task