Skip to main content

AccessTr.neT


Fatura programına verilerin girilmesi

Fatura programına verilerin girilmesi

Çözüldü #1
Arkadaşlar bir konuda acemi olamak zor bir olay. Formda indirdiğim fatura programı üzerine formdaki arkadaşların yardımıyla bazı değişiklikler yaptım. Son olarak Artı KDV veya KDV dahil olarak rakamları girmek istiyorum. Çok uğraştım yapamadım. Ekdeki Excel sayfasında ne yapmak istediğimi anlattım. Arkadaşlar o kadar çok yardımcı oldular ki artık bana kızacaklarından korkuyorum.  Arkadaşlar ne yapayım kafam bu kadar basıyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. İyi geceler.
.rar Örnek.rar (Dosya Boyutu: 1,69 MB | İndirme Sayısı: 26)
Son Düzenleme: 12/01/2016, 11:43, Düzenleyen: kenan827.
Cevapla
#2
(12/01/2016 02:30)kenan827 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bir konuda acemi olamak zor bir olay. Formda indirdiğim fatura programı üzerine formdaki arkadaşların yardımıyla bazı değişiklikler yaptım. Son olarak Artı KDV veya KDV dahil olarak rakamları girmek istiyorum. Çok uğraştım yapamadım. Ekdeki Excel sayfasında ne yapmak istediğimi anlattım. Arkadaşlar o kadar çok yardımcı oldular ki artık bana kızacaklarından korkuyorum.  Arkadaşlar ne yapayım kafam bu kadar basıyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. İyi geceler.

Daha önce yapmış olduğum programda detaylı bir şekilde kdv işlemleri yapmıştım ancak bu şekilde değildi benim tekniğim. Siz şu anda KDV dahil rakamı yazayım diyorsunuz ancak bu şekilde değilde onay butonu ile yapmak daha doğru olacaktır çünkü çok sayıda karar verilecek durum olacak bunlara göre hareket etmek isabetli olacaktır. Bu konuda hazırladığım bir video vardı öncelikle isterseniz onu izleyin sonra ne yapacağınıza karar verirsiniz ona göre yardımcı oluruz.

NOT : Lütfen ekleidğiniz dosyaları [url=https://www.accesstr.net/showthread.php?tid=9830]Düzenle/Onar[/url] işlemi sonrasında siteye ekleyin.

AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Cevapla
#3
Hocam dosyayı onararak tekrar güncelledim. Dediğiniz gibi butonla da olabilir.İyi çalışmalar.
Cevapla
#4
Siz KDV ile ilgili videoları seyrettiniz mi?
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Cevapla
#5
Hocam işyerindeyim. İş yerimizde ki bilgisayarlarda video oynatmayı engellemişler. Akşam eve gidince seyredeceğim.

İyi akşamlar Hocam videoyu izledim. Çok Güzel. Hocam Kdv hariç Kdv dahili butonlarla hal ettim çok teşekkürler. Alt toplamları alamıyorum onun için yeni konu açtım. Yardımcı olursanız sevinirim. 
Son Düzenleme: 13/01/2016, 02:19, Düzenleyen: kenan827.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da