Skip to main content

AccessTr.neT


Form Üzerinde Tarih Girerek Gün Hesaplama

Form Üzerinde Tarih Girerek Gün Hesaplama

Çözüldü #1
Merhabalar Ekteki Formda tarih - gün hesaplamam gerekiyor yardımlarınıza ihtiyacım var


disiplin başlama tarihini girdikten sonra alttaki metin kutusuna gün sayısı girerek bitiş tarihinin gelmesini ve bitiş tarihi gelince de yine alttaki metine gün sayısı girerek iyi hallilik tarihinin bulunmasını rica ediyorum iyi çalışmalar.
.rar DENEME9.rar (Dosya Boyutu: 401,08 KB | İndirme Sayısı: 2)
#2
Gün textboxının güncelleştirme sonrası olayına
Me.Metin12 = Metin4 - Metin11

İyi hal gün textboxının güncelleştirme sonrası olayına
Me.Metin4 = Metin1 + Metin3

yazın. Bu kadar basit işlemleri bir iki araştırma ile yapamadığınızı belirtip yardım talebi açmanız bende samimiyet noktasında soru işaretleri yaratmaya başladı.
#3
Hocam küçük bir programım var ve ben kod hakkında bilgim yok dün baya araştırdım ki yalnız sizin site değil yardım aldığım site sizde bu kadar "SORUN" oluşturacak ne yaptım onu da anlamadım cevap vermek zorunda değilsiniz hatta üyeliğimizde silebilirsiniz ben sorularıma cevap, sorunlarıma çözüm bulacağım ümidiyle üye oldum yardım da aldım ama şimdi bakıyorum birkaç soru sonunda ben buraya mecburmuşum gibi "TEHDİT" vari cevaplar hiç yakışmıyor ben araştırdım araştırmadan direk sormadım hiç bir sorumu neyse yine de her şey için teşekkürler.
#4
Kimse kimseye mecbur değil.  2+ 2 = 4 kadar basit bir soruna gerçekten araştırmış olsanız bunun cevabını bulurdunuz. Dediğim gibi samimiyet noktasında bende soru işaretleri var. Öğrenmeye çalışmak, yapmak için uğraşmak ve bu çerçevede soru sormak ve yardım almak başka birşey bunu yapamadım hadi bana çözüm önerin demek başka birşey. Tehditvari bir cevap değil verdiğim cevap alenen söylüyorum samimiyet noktasında bende soru işaretisiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task