Skip to main content

AccessTr.neT


Formda kayıt numarasını otomatik yeni sayfaya aktarma.

Formda kayıt numarasını otomatik yeni sayfaya aktarma.

Çözüldü #1
Form üzerinde bir buton eklemek istiyorum. Butonun görevi bana yeni bir kayıt verecek ve kayıt numarasını 1 (BİR) artıracak. Yani kayıt numarasını ben her seferinde bir artırmak zorunda kalmayacağım. Access kullanıcılarına ve hocalarıma sevgi ve saygılarımla.
.mdb Form\'da toplama.mdb (Dosya Boyutu: 140 KB | İndirme Sayısı: 18)
Cevapla
Çözüldü #2
Sayın arif yıl değiştiğinde sayı 0 dan başlar
dolu kayıtlara numara vermez
iyi çalışmalar
.rar adnForm_\'da toplama.rar (Dosya Boyutu: 18,67 KB | İndirme Sayısı: 48)
Cevapla
Çözüldü #3
merhaba. tablodan kayıt numaralarını silince hata verdi.
Cevapla
Çözüldü #4
Hocam eline sağlık güzel olmuş ama bugün ben denedim ve içindeki verileri silince bir daha bu uygulama başatılkamıyor ve sürekli hata veriyor, sizden ricam bir daha programa göz atarsanız çok memnun olurum. Sevgi ve saygılarımla.
Cevapla
Çözüldü #5
Arkadaşım KADİRDURSUN hocamın yapmış olduğu örnekteki tüm verileri sildikten sonra ilk değeri vermeden formül çalışmaz, mutlaka ilk değeri sizin vermeniz gerekiyor örnek:Tüm verileri silfikten sonra "KAYITNO" hanesine 09-1 yazın sonraki değerler için butonu kullanabilirsiniz.
Cevapla
Çözüldü #6
(26/05/2009, 22:48)arif1971 yazdı: Arkadaşım KADİRDURSUN hocamın yapmış olduğu örnekteki tüm verileri sildikten sonra ilk değeri vermeden formül çalışmaz, mutlaka ilk değeri sizin vermeniz gerekiyor örnek:Tüm verileri silfikten sonra "KAYITNO" hanesine 09-1 yazın sonraki değerler için butonu kullanabilirsiniz.örnek bana ait değil yanlış olmasın Img-grin
dediğinizide yaptım fakat yine hata verdi.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task