Skip to main content

AccessTr.neT


Formdaki toplam devirlerinin diğer bölümde yeralması

Formdaki toplam devirlerinin diğer bölümde yeralması

Çözüldü #1
Dernek gelir ve giderlerinin takibi için kullanmak üzere hazırladığım Dernek Gelir gider takibi çalışmasında Gelir  sayfasındaki gelir sınıfları ile Gider sayfasındaki gider sınıfları alt toplamların Hesap Tablosu sayfasındaki karşılıklarında yer alarak bir önceki kasa ve Bankalar, mevcut banka ve kasalar ile bir önceki borçlar ve alacaklar elle girildiğinde bilançoyu vermesi gerekiyor çok uğraşmama rağmen bir türlü bunu başaramadım. Sayın hocalarımdan bu konuda yardımcı olacaklarına inanarak saygılar sunuyorum. 
.rar Dernek Gelir-Gider Hesapları.rar (Dosya Boyutu: 172,73 KB | İndirme Sayısı: 8)
Cevapla
#2
(18/02/2015, 18:05)ORHAN ALKAN yazdı: Dernek gelir ve giderlerinin takibi için kullanmak üzere hazırladığım Dernek Gelir gider takibi çalışmasında Gelir  sayfasındaki gelir sınıfları ile Gider sayfasındaki gider sınıfları alt toplamların Hesap Tablosu sayfasındaki karşılıklarında yer alarak bir önceki kasa ve Bankalar, mevcut banka ve kasalar ile bir önceki borçlar ve alacaklar elle girildiğinde bilançoyu vermesi gerekiyor çok uğraşmama rağmen bir türlü bunu başaramadım. Sayın hocalarımdan bu konuda yardımcı olacaklarına inanarak saygılar sunuyorum. 
Cevapla
#3
Sorun çözüldü. Ölümcül hatalar bölümünü iyice okumadığımı anladım.Çalışmam bittiğinde paylaşacağım Herkese teşekkür ederim.
Son Düzenleme: 20/02/2015, 12:56, Düzenleyen: ORHAN ALKAN.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task