Skip to main content

AccessTr.neT


Formdan Seçilenleri Tabloya Aktarma Nasıl Yapılır?

Formdan Seçilenleri Tabloya Aktarma Nasıl Yapılır?

Çözüldü #1
Değerli forum üyeleri,değerli adminler;
Kamuda Rehberlik ve Araştırma Merkezinde göre yapıyorum,eğitim planına ek olarak okullardan gelen (özel eğitim okulları için yani engelli öğrencilerin eğitim aldıkları okullar) talep doğrultusunda işleyiş planı hazırlamamız gerekmekte..

Ekteki örneği shift ile açtıktan sonra öğrenci kimlik bilgileri giriyoruz,tanı seçiyoruz ve ardından modül seçiyoruz..Modüldeki becerileri çift tıkladığımızda seçim formu açılıyor.

Seçim formundanda anlaşılacağı üzere hangi amaç hangi ayda çalışılacak bunu seçiyoruz..Seçim sonuçlarını geçici tablo ve değerlendirme tablosuna aktarmada sorun yaşıyorum.Tabloya aktarmamız yeterli,daha sonra işleyiş raporu oluşturup verileri buradan ben çekebilirim..

Öneri ve yardımlarınızı bekliyor saygılar sunuyorum..
.rar İsleyis Planı.rar (Dosya Boyutu: 1,12 MB | İndirme Sayısı: 16)
Son Düzenleme: 06/12/2015, 18:20, Düzenleyen: mehami.
Cevapla
#2
Konu güncel..
Cevapla
#3
Butonun tıklandığında olayındaki kodu aşağıdaki ile değiştiriniz.

DoCmd.RunSQL "INSERT INTO tbl_degerlendirmeler ( id, beceriid, alanlar, EYLUL, EKİM, KASİM, ARALİK, OCAK, SUBAT, MART, NİSAN, MAYİS, HAZİRAN, altbaslikid ) SELECT id, beceriid, alanlar, EYLUL, EKİM, KASİM, ARALİK, OCAK, SUBAT, MART, NİSAN, MAYİS, HAZİRAN, altbaslikid FROM tbl_gecici WHERE (((id)=[Formlar]![frm_degerlendirmeyap]![Kimlik]) AND (([EYLUL] & [EKİM] & [KASİM] & [ARALİK] & [OCAK] & [SUBAT] & [MART] & [NİSAN] & [MAYİS] & [HAZİRAN]) Like '*' & '-1' & '*'));"
Cevapla
#4
Değerli Ozan hocam;
Allah razı olsun,verdiğiniz kod ile istediğimiz gerçekleşti..
Sorun çözüldü.

Konu taşınabilir.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task