Skip to main content

AccessTr.neT


Giris ve Cıkısların en sonunu tabloda diger bölüme yazdırabiliriz.

ask200075
ask200075
4
2045

Giris ve Cıkısların en sonunu tabloda diger bölüme yazdırabiliriz.

#1
saygıdeger hocalarım bir şahısın 4 girişi 4 çıkışı mevcut 4.ncü olarak girilen tarihleri son giriş ve son çıkış bölümüne (tablo)da nasıl atabiliriz.sonsuz saygılar
Cevapla
#2
Sn ask200075 lütfen aynı konuyu defalarca açmayınız. Önceki konuları sonuçlandırınız. Saygılar...
Bilgi paylaşıldıkça çoğalır....
Her engel, yaşam koşullarınızı daha iyileştirecek bir fırsattır.


Access için her zaman lazım olacak konu başlıkları listesi


Cevapla
#3
hocam sorunuma net ve sağlıklı bir çözüm alamadım. sorunum örnektede görüleceği üzere bir şahısın 4 giriş ve çıkışı var son girilen tarihleri tabloda son giriş bölümüne yazdırmam lazım yazdırma imkanım var mıdır? saygılarımla
.rar Dlast.rar (Dosya Boyutu: 24,19 KB | İndirme Sayısı: 8)
Son Düzenleme: 23/06/2010, 08:09, Düzenleyen: ask200075.
Cevapla
#4
lütfen konuyu son veriyi nasıl son giriş olarak attırabilirim linkindeki konudan devam ediniz.

Ayrıca lütfen aşağıdaki Site Kurallarınıza uyunuz.

2-) AccessTr.neT olarak En çok dikkat ettiğimiz noktalardan biri; Türkçemizin güzel kullanılmasıdır. Q W gibi Türkçeyle alakası olmayan harflerin kelime içerisinde kullanılması yasaktır. Konu başlığında ve mesajlarda kelimeler Türkçe yazılmak zorundadır. Kelimeler "acik", "degisik", "cunku", "saol" şeklinde yazılmamalıdır.
[Uyarı Puanı: +2]

5-) Açacağınız konunun başlığına "Şunu Yapamıyorum", "Şurasını Yapamadım", "acil yardım", lütfen yardım", "bir bakar mısınız" vb. şeklinde yazılmamalı, sorununuzu kısaca özetleyecek şekilde olmalıdır. (Örnek: Access'te Form Özellikleri Nelerdir?). Bu kurala uymayan konular çöp kutusuna taşınır.
[Uyarı Puanı: +2]

6-) Sorununuz ile ilgili konu açtıysanız lütfen aynı soru ile ilgili tekrar konu açmayınız. Ayrıca, açtığınız konudaki sorun çözümlenmişse aynı konuya konu başlığındaki soru ile ilgisi olmayan farklı soru yazmayınız, başka bir üyenin soru içerikli konusuna soru yazmayınız. Sorunuz için yeni konu açınız.
[Uyarı Puanı: +2]

9-) Herhangi bir soru(n) için konu açtıysanız verilen cevapları inceleyip en kısa zamanda yapılan yardımın olumlu ya da olumsuz sonucunu bildiriniz. Aynı sorun ile ilgili tekrar konu açmayınız. Açtığınız konuya cevap yazıldığı halde sonuç hakkında cevap yazmadan yeni konu açmayınız.
[Uyarı Puanı: +4]

Sizi tenkit etmek için değil, sitenin düzeninin bozulmaması ve sorularınıza hızlı cevap alabilmeniz için uyarı mesajları yazılıyor.
Cevapla
#5
bütün site üye arkadaşlarıma ve çok degerli hocalarıma ilgi ve alakaları için teşekkürü bir borç bilirim. sonsuz saygı ve teşekkürlerimle....
Son Düzenleme: 24/06/2010, 15:28, Düzenleyen: ask200075.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da