Skip to main content

AccessTr.neT


Hangi Cep Telefonu (Bilgisayarı)

Kur@l
Kur@l
7
3815

Hangi Cep Telefonu (Bilgisayarı)

#1
Arkadaşlar Cep Telefonumu Bilgi İşlem Sorumlusu Olduğum İş Yerinde Çaycıya Yardım Ettiğim Sırada Gelen Bİr Vesvese ve Hiddet Anında Yaptığım Duvarmı Sağlam Telefonmu Testi Neticesinde Paramparca Oldu. (Duvarın Sağlamlığı Tekrar Tecrübe Edilmiş Oldu...) P1i Sizlere Ömür...
1350 tane Rehber Kaydım Var... Elimde Bir Emektar 6600 var... O İşimi Görüyor Gibi Ama Ben Yeni Bir Telefon Alacağım Tavsiyelerinizi ve Tecrübelerinizi Paylaşmanızı Rica Ediyorummm....

Bütçe gibi sorular gelecektir. Aslında Fazla PAra Vermemek LAzım Ama HTC HD2 de adamı baştan çıkarıyor...
Iphone istemem... Akıllı Cihazlardan Ne Almalıyım... Windows Mobile, Android, Symbian... Hangisini Tercih Etmeliyim?
komşuda dülger mi var geliyor keser sesi,
ustalar konuşunca çıraklar keser sesi.
Cevapla
#2
Symbian telefonlara birşeyler yükledikçe hızı çok düşer, aynı pc g,b, şişer. Bende nokia e50 var symbian, çok şikayetçiyim bu yavaşlığından.
Cevapla
#3
Samsung omnia
Cevapla
#4
Kesinlikle symbian alma çok çabuk şişiyor ve zamanla çok ağırlaşıyor.

Windows mobile işletim sistemli bir htc işini görür diye düşünüyorum.Piyasada 500-600 liraya bir htc alabilirsin.Bende almayı düşünüyorum.Eğer iş anlamında düşünüyorsan bence htc birebir hele birde outlook kullanıyorsan pushmail olayı çok önemli o yüzden htc derim sorarsan.
Cevapla
#5
Sn:Kural
Ben Symbian derim ve kesinlikle öneririm sişme konusu bazı modellerde olabiliyor.6670 ve 1 Gb hafıza kartı kullanıyorum herhangi bir yavaşlama söz konusu değil üzerinde 4 ayrı msn açabiliyorum.Anyı zamanda Symbian programlar çoklukta aradığınız programları bulabiliyorsunuz program kuraraken hafıza kartına kurarsanız bütün problerin önüne gecersiniz.Yani bütün işlemleri hazıkartı üzerinde yapınız.
OĞULCAN & OLCAYTUĞ

Oğulcan Excel Web Sitesi
Excel İle Programlama
Cevapla
#6
Windows mobile işletim sisteminin normal kullanmış olduğumuz pc'lerden pek bir farkı yok.Sn. oğulcanın bahsettiği gibi hafıza kartına kayıt olayını wmobilede de yapabiliyorsunuz zaten.

Ama ne programı kuracağınız ne tarz dosyalar görüntüleyeceğiniz işin içine girince symbian yeterli değil.Mesela bir pdf dosyasını açmak veya Excel bir dosyayı görüntülemek.Sadece görüntülemekle kalmayıp yeni Excel çalışmaları (üstelik baya bir fonksiyonlu) oluşturabilirsiniz.

Eğer şirket çalışanıysanız ve cep telefonunuzu işinizle doğru orantılı kullanmak istiyorsanız kesinlikle wmobile kullanmalısınız çünkü symbian bir çok business componentslerini desteklemiyor Img-grin)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task