Skip to main content

AccessTr.neT


hangi kitap ?

hangi kitap ?

Çözüldü #1
arkadaslar bi kaç günde çok fazla soru sordum gibime geliyor ama benim hızla öğrenmem gerekiyor Img-cray bu accessi bana önerebileceğiniz bir kitap varmı içinde Sql de anlatımı olan iyi bir kitap varmı bildiğiniz . . .

herkese iyi çalışmalar . . .Img-grin
Cevapla
Çözüldü #2
Kitap iyi anlatır ancak sizi yavaşlatır diye düşünüyorum. Tavsiyelerim :

1- Önce buradaki video dersleri seyredin
2- Kendiniz basit dahi olsa bir proje yapmaya çalışın.
3- Sitemizdeki çözümlenmiş sorular bölümünü inceleyin
4- Örnek uygulamaların %99 unun kodu incelemeye açık ne nasıl yapılmış inceleyin
5- 2. adımda takıldığınız yerleri bize sorun

Sevgili atlantis8334 bu şekilde 1 ay içerisinde çok ciddi mesafe kat etti.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Cevapla
Çözüldü #3
sn goodfalles, ilk başlarda bende kitap almıştım, benim başladığımda Access sitesi'de yoktu. Kitabın o yıllardaki tek faydası çok güzel soba tutuşturuyordu.

Bence Access öğreneceksen ya kursa gideceksin yada deneme yanılma yöntemiyle öğreneceksin.
Cevapla
Çözüldü #4
valla ben burdan aldıklarımla öğrenmeye başladım. tek kaynağım bu site şu an. yaklaşık 10 gündür bu siteye takılıyorum. eskiden accesi hiç bilmezdim. burdaki hocaların bilgileriyle bir program yaptım çok basit ama deneme yanılma ile daha güzel öğrenirmişim. tabi siteyi takip etmeye devam. bana göre bu site accessi öğrenmek için yeter de artarda valla
Cevapla
Çözüldü #5
Bana pekçok insan bilgisayarı öğrenmek için kursa gidip gitmemeyi soruyorlar. Hepsine aynı cevabı veriyorum : "Kurcala, boz, tecrübe et öğrenirsin"

Sevgili sziya nın dediği gibi deneme yanılma ile burada arama yaptıktan sonra bol bol soru sorarak kısa zamanda öğrenirsiniz. Özellikle Çözümlenmiş sorular bölümünde yüzlerce faydalı bilgi var. Bir konu içerisinde bazen onlarca farklı şeye cevap vermiş oluyor arkadaşlar. Mutlaka incelemenizi tavsiye ederim.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Cevapla
Çözüldü #6
Ben Accessle ilgili bir çok şeyi bu siteden aldım ve sitede tanıştığım arkadaşlardan öğrendim, ama Evde 1 tane kitapım var onunla buradaki öğrendiklerimi karşılaştırınca nerde hatalarımın olduğunu görebiliyorum.

ayrıca biz millet olarak kitap okumayı pek sevmeyiz bir çok şeyi ezbere yaparız o yüzdende yaptığımız şeyler ya birbirlerinin kopyası yada sorunlu olabiliyor ama benim tavsiyem en azından elinizin altında birtane kitap bulunsun.

yani azda olsa kitap okuyalım. (ben fikrimi söyledim)
Saygılar.

Kitap İsimleri : accessXp,Adım adım Access,
Application Engineer
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da