Skip to main content

AccessTr.neT


İnşaat Muhasebe Programı

İnşaat Muhasebe Programı

#1
Arkadaşlar Merhaba Bana İnşaat Muhasebe Programı Lazım Ama Ben Accesste Bir Türlü Yapamadım Çünkü Accesste Hesaplamayı Bilmiyorum Yardımcı Ola Bilirmisiniz Programda Olması Gerekenler


Şantiye Yönetimi
Sınırsız şantiye tanımı ile tüm projelerinizin gelir,gider, maliyet, kar/zarar analizini yapabilirsiniz. Proje Bazında Özel kdv oranlı yada stopajlı fatura kesimi yapabilirsiniz.

Taşeron Hesabı
Projelerinizde çalışan alt taşeron firmaların hakediş ve ödemelerini şantiye bazlı takibini yapabilirsiniz. Taşeronların hangi şantiyede ne kadar hakediş yapmış, ne kadar ödeme almış, detaylı ve genel bakiye raporlarını görebilirsiniz.

Tedarikçi Yönetimi
Mal ve Hizmet alımı yaptığınız tedarikçilerin hesaplarını tutar gelen malzemelerin stok takibini sağlayabilirsiniz. Tedarikçi Hesaplara Alış Fatura, İade Faturası, Hakediş işlemleri yapabilir. Tedarikçilerin şantiye bazlı hareketlerini takib edebilirsiniz

Personel Takibi
İster Firmanızın maaşlı yada yevmiyeli, isterse şantiyede çalışan taşeronların elemanlarının detaylı kimlil bilgileriyle takibini, işe giriş/çıkış tarihilerini, görsel resimlerini saklayabilirsiniz.

Puantaj Hareketleri
Şantiyenizde çalışan yevmiyeli personellerin puantaj, mesai, gece mesai, pazar yevmiyeleri gibi işlemleri kolaylıkla takip eder, personellerin şantiye bazlı hesap toplamlarını alabilirsiniz.

Maaş Hareketleri
Maaşlı Personellerinizin aylık maaş tahakkuk ve ödeme işlemlerinin toplu yapabilirsiniz. Ayrıca inşaat sektöründeki taşeron elemanlarınını sigorta işlemlerinin inşaat firmalarınca yapılma zorunluluğu çerçevesinde taşeron işçilerin aylık ödemelerinin toplu ve kolay biçimde otomatik olarak yapılması, yapılan ödemelerin taşeron hesabına işlenmesi, banka ödeme listeleri çıkarılabilir.

İşlem Hareketleri
Tüm hesapların hareket işlemlerini toplu olarak listeleyip yöneticiler tarafından onaya sunulması için detaylı kriter, listeleme, kayıt geçmişi tabloları.

Kasa/Banka Takibi
Tüm Banka ve Kasalarınız Ortak hesap üzerinden takip edebilir. Günlük Kasa işlemlerinizi listeleyebilir. Kasalar arası virman ve döviz alım satımı yapılabilir.

Çek Takibi
Çek Takibi hiç bu kadar kolay olmamıştı !. Sizi eski çek terimlerinde kurtararak size gelen ve firmanızın çekleri şeklinde en sade takip sistemi sunuyoruz. Gelen çeklerini tahsil yada başka hesaba ciro edebilir. Firma çeklerini günü gelince elden yada bankasından ödeme hareketini kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

Teklif Modülü
Yapacağınız projeler için kolay ve profesyonel görünümlü, birim fiyat,hakedişli yada istediğiniz formatlarda teklif şablonları sunuyoruz. Ayrıcı yaptığınız projeler için mal yada hizmet alım tekliflerinide program dahilinde saklayabilme ve elektronik onay mekanizmasından geçme imkanı sunuyoruz.

Şantiye İlerleme
Projelerinizin yapım aşamasını Kat, Blok, Mahal bazlı planlayabilir, Yapılan imalatların metrajlarını kaydedebilir, İmalatların süreç ve gerçekleşme yüzdelerini anında görebilirsiniz. Ayrıca planlamada birim fiyatlı girişler ile toplam imalat tutarını yaklaşık olarak proje başlamadan görebilirsiniz

Evrak Takibi
Özellikle çok kullanıcılı ortamlarda şantiyelerin gelen ve giden evrakların saklanması ve kullanıcılar arasında ortaklaşa paylaşılması amacıyla program içerisine tüm evraklarınızı bilgi yada ekli dosya şeklinde saklayabilirsiniz.

Yap-Sat Modülü
Yap-Sat yapan inşaat firmaları için inşaatın başlamasından satış sonrasına kadar bütün hesaplarını entegreli olarak çalışabilir. Projelerinizde bütün bağımsız bölümleri detaylı olarak tanımlayabilir.Satış Fiyatlarını girebilir, Satış durumlarını takip edebilirsiniz. Satılan her bir bölümün kime ne kadar satıldığı, Ödeme planı takibi, tapu durumunlarını görebilirsiniz. Projelerinizde Kalan daire,dükkan vb. bölümleri ne kadara satıldığını, ne kadarının ödendiğini, kalan ödemeleri ve ödeme planına göre aylık gelecek olan ödemeleri görebilirsiniz.
Cevapla
#2
sayın yusuftym,

eğer talebiniz ücretli uygulama yaptırmak ise,lütfen Site Yönetimi ile İletişim üzerinden bağlantı kurunuz.gerekli açıklamalar yönetim tarafından yapılacaktır.

eğer kendiniz hazırlamak istiyorsanız;

1) lütfen,öncelikle Site Kuralları sayfasında yazılı hususları tekrar inceleyiniz.

2) lütfen,Site Arama sayfasında taleplerinize benzer nitelikte ve içerikte olabilmesi muhtemel konular üzerinden içeriklerindeki bilgi ve örnekler inceleyiniz.örneğin; "personel","cari","şantiye","maaş" v.s.gibi.

3) yine kurallar gereği,denemelerde bulunduğunuzdan dolayı kast edilecektir ki oluşturduğunuz örnek uygulamanızı;içeriğinde farazi gerçek dışı ve sonuçları görebilmek adına da birkaç veri olacak şekilde konunuza dahil ediniz.

4) lütfen,her bir hususa dair talepleriniz doğrultusunda yeni konular açmaya özen gösteriniz.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
Herkes,kendisinin AR-GE'cisidir...


Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında
Cevapla
#3
Konu;

gerek paylaşılan bilgiler neticesinde çözüme kavuşturuldu düşüncesi ile ve gerekse de
konu sahibinin zaman zarfında ayrıntılı geri dönüş bildirimleri olmaması nedeni ile,
(gerektiğinde konu sahibinin geri bildirim hakkı saklı kalmak üzere)

Cevaplanmış Sorular kategorisi içerisine taşınmıştır.

bilginize.
Herkes,kendisinin AR-GE'cisidir...


Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task