Skip to main content

AccessTr.neT


Kayıt Programında Sorun

Kayıt Programında Sorun

Çözüldü #1
kayit.mdb ekteki prgramda personel kaydına basınca ekran gelmiyor daha önce geliyorduu bunun sebibi ne olblr birde ben ayarladıgımhalde ekranda birdan fazla yer kapliyo prg resimdeki gibi. bu iki sorunu nasıl halledeblrm teşekkrler

[Resim: 28495638rn7.png]
.mdb kayit.mdb (Dosya Boyutu: 1,22 MB | İndirme Sayısı: 9)
Çözüldü #2
Sayın h4x0rbrx,

Öncelikle aynı dosya ve konu ile ile ilgili tekrar tekrar başlık açmayın(ki; aslında hepsinde temel sorun aynı). Aynı başlık altında devam edin.
Eklediğiniz dosyada sildiğiniz bazı form elemanlarının, değiştirilmeden yada silinmeden önceki visual basic kodları yerinde duruyor ve siz çalıştırmak istediğinizde silinmiş olan form elemanlarına başvurmak istediğinde hata veriyor. Örnek dosya eklemeden önce "Araçlar/Veritabanı Hizmet Programları/Veritabanını Sıkıştır ve Onar" işlemini yaptıktan sonra dosyanızı sıkıştırıp göndermeniz daha uygun olur.

Şimdi;
Orjinal dosyayı tekrar indirin. Yaptığınız her değişiklikten önce dosyanın bir kopyasını alın. Değişiklikten sonra çalışmazsa yeniden çalışan kopyaya dönüp değişiklik yapma şansınız olur. "Alt+F11" tuşlarına basarak o formun arka planında hangi VB kodlarının çalıştığını görebilirsiniz.
Bir de kullanıcı adınızı telaffuzu kolay ve herkes için az çok birşeyler ifade eden bir ad ile değiştirmenizi öneririm. Diğer sorunuza akşam bakabilirim. Vazgeçmeyin doğru yoldasınız.
kolay gelsin...
(dosyanın deiğiştirdiğiniz şekli ile çalışan kopyası ekte)
.rar Personel Kayıt.AKD.Menü.rar (Dosya Boyutu: 106,29 KB | İndirme Sayısı: 7)
Son Düzenleme: 12/01/2009, 17:00, Düzenleyen: pupil.
Çözüldü #3
Teşekkr ediyotum bu gidişle kendi adıma bir başlık açıcam.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task