Skip to main content

AccessTr.neT


Kriterlere Göre Listelenen veriyi yazdırmak

Kriterlere Göre Listelenen veriyi yazdırmak

Çözüldü #1
Merhaba Arkadaşlar ekteki dosyamda belli kriterlere göre listelemeyi yaptım. programım bitmek üzere.Sadece "Kriterlere Göre Listele" Formundaki listelemeyi belirttikten sonra verileri Rapora göndermesini istiyorum. O şekilde Bi Rapor Olayı gerçekleşebilirmi bilmiyorum. Yada çiftçi adlarının tutulduğu açılan kutu değerine göre de rapor yaparsam yeterli olur. Ancak programı incelediğinizde br çiftçinin 1 den fazla satış yapabildiğini görürsünüz. ben o çiftçinin bütün satışlarını görebileceğim Rapor oluşturmak istiyorum. İnşallah kendimi ifade edbilmişimdir.Forumda böyle örnekler var ama kendi programıma uyarlayamadım. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
.rar veritabani.rar (Dosya Boyutu: 226,34 KB | İndirme Sayısı: 12)
Cevapla
Çözüldü #2
Sizin istediğiniz şey, bahsettiğiniz formu açınca diyelim 4 nolu çiftçi için arama kutusuna "4" yazınca gelen verileri rapora yazdırmak mı?
İnadına, ille de Accesstr.net...
Cevapla
Çözüldü #3
"Kriterlere Göre Listele" Formunun aşağısında açılan kutu ve o açılan kutu değerine göre metin kutusunda arama yapıldıktan sonra süzülen kayıtları yazdırmak istiyorum. örneğin Açılan kutuda ÇiftçiNo yu seçip metin kutusuna 4 yazdığım zaman kalan dört kaydın raporunu almak istiyorum. Eğer Bu olamayacaksa Klasik Açılan kutuda isimleri seçerek o isimlerin kayıtlarını yazdırmak istiyorum.
Cevapla
Çözüldü #4
Rapor dizaynı yaptınız mı yoksa ben karmaşık olarak rapora göndersem siz düzenler misiniz?
İnadına, ille de Accesstr.net...
Cevapla
Çözüldü #5
Ben sallama bir dizaynla liste kutusu içinde raporladım verileri. Siz artık gerisini düzeltirsiniz.

Bu arada raporunuzun "kalıcı" özelliğinden dolayı rapor açıldığında formunuz simge durumuna küçülüyor ama raporla ilgili bir işlem yapılamıyor. Bu esnada formun kapatılması da yazdırıken sorun çıkarır. Bu nedenle formunuzun kalıcı özelliğini kaldırmalısınız.
.rar MyTeKsTiL.rar (Dosya Boyutu: 1,63 MB | İndirme Sayısı: 19)
İnadına, ille de Accesstr.net...
Son Düzenleme: 11/09/2013, 01:20, Düzenleyen: mehmetdemiral.
Cevapla
Çözüldü #6
Hocam Çok Teşekkür Ederim Tam istediğim değil ama ben bu yardım sayesinde farklı bi şekilde yaptım sağolun
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task