Skip to main content

AccessTr.neT


kullanıcı izinleri

kullanıcı izinleri

Çözüldü #1
Arkadaşlar ekte gönderdiğim veri tabanında bir hata oluştu aslında hatanın sebebi benim kullanıcı güvenlik sihirbazını yanlış çalıştırmamla başladı. Sonrasında sadece tablolara gire bliyorum diğer form, sorgu ve raporlara bu veri tabanı dahil diğer veri tabanlarındada giremez oldum. Sorun nasıl çözerim bilemiyorum ve acil yardımlarınıza itiyacım var şimdiden teşekkür edereim.
işte bunu anladım Ohmy
Cevapla
Çözüldü #2
(16/12/2011 11:40)67-MKZSG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar ekte gönderdiğim veri tabanında bir hata oluştu aslında hatanın sebebi benim kullanıcı güvenlik sihirbazını yanlış çalıştırmamla başladı. Sonrasında sadece tablolara gire bliyorum diğer form, sorgu ve raporlara bu veri tabanı dahil diğer veri tabanlarındada giremez oldum. Sorun nasıl çözerim bilemiyorum ve acil yardımlarınıza itiyacım var şimdiden teşekkür edereim.


Sn.67-MKZSG Eklediğiniz Örnekte Bir Çok Kişilerin T.C / Ad Soyad / Meslek Gibi Bilgiler İçerdiği İçin Tarafımdan Kaldırılmıştır.
Lütfen Tablolardaki Gerçek Kişi Bilgilerini Silip Örneği Tekrardan Ekleyiniz.
Application Engineer
Cevapla
Çözüldü #3
Hocam dedikleriniz taptım evrak kayıttaki bilgiler kalsada olur önemli değil.Ancak lütefn bu konuda acil yardımlarınızı bekliyorum sorunu nasıl aşmalıyım. Yönergeleri okuyarak yapamadım.
Ek Dosyalar
en so n evrak kayıtyedek.rar(1.46 MB)
işte bunu anladım Ohmy
Cevapla
Çözüldü #4
cevaplarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum
işte bunu anladım Ohmy
Cevapla
Çözüldü #5
sanırım yenilgiyi kabullenecem kimseden ses seda yok
işte bunu anladım Ohmy
Cevapla
Çözüldü #6
Ben bakıyorum ancak şu ana kadar çözüm bulamadım. Uğraşıyorum. Kolay olmayacak sanırım. Img-cray
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da