Skip to main content

AccessTr.neT M.Özel Üyelikte Taksit İmkanı

Özel Üyelikte Taksit İmkanı

#1
Sayın üyelerimiz ve değerli site yönetim ve teknik ekibinde yer alan arkadaşlar.

      Sitemiz uzun zamandır tamamen site kurucusunun kişisel çabalarıyla maddi ve manevi olarak ayakta durmaktadır. Muhtelif seferlerde siteye Özel Üyelik alımı yaparak finansal sorunlarımızı çözümlemek, site kurucusuna maddi destek sağlamak azmindeyiz. 

      Son günlerde üyelerimizin kredi kartlarıyla 3-6-9 ay gibi vade farksız taksitli seçeneklerle siteye katkı sağlayabilecekleri bir kapı açıldı önümüzde. Bu kapı uzun zamandır benim de kullandığım "Gitti Gidiyor" satış sistemidir. Bu sistemde Gitti Gidiyor üyeleri internet üzerinden kredi kartlarıyla son derece güvenli bir yöntemle ve son derece güvenilir bir e-bay iştirakine ödeme yapıyor. Bu ödeme kredi kartıyla ve taksitli yapılıyor. Bunun karşılığında belli bir oranda komisyon bedeli (%10 civarında) Gitti Gidiyor sisteminde kalıyor, diğer kısım ise sitemiz hesabına aktarılıyor. Şu ana kadar birkaç satış bu yolla yapıldı bile. Oldukça avantajlı bir üyelik metodu.

     Şu andan itibaren tüm üyelerimizi Özel üyelik sisteminin avantajlarından yararlanmaya davet ediyoruz. Ödemesi de taksitli. Her şey yasaldır ve yapılan ödeme adınıza faturalandırılacaktır

     Bu arada siteye bilgileriyle destek veren tüm yönetici arkadaşları da eğer isterlerse bu sistem üzerinden siteye maddi katkı da sağlamaya davet ediyoruz. 

     Konuyla ilgili kafanıza takılan soruları bu konu altında sorabilirsiniz. 

Özel Üyelik ile ilgili ayrıntılı bilgi ve diğer ödeme yöntemleri için aşağıdaki bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

https://accesstr.net/misc.php?misc.php?a...ium_uyelik

İnadına, ille de Accesstr.net...
Cevapla
#2
Bugüne kadar hep aldık, şimdi verme zamanı..

O halde ilk tuğla benden olsun.. Gerisi gelir inşallah..

[Resim: 149696E4D1FD5E63DB592BDF126248CE.png]
Cevapla
...........
#3
Teşekkürler sayın Çavuşoğlu. Duyarlılığınız inşallah diğer üyelerimize örnek olur. Bu katkılarınız ile sitemizin 1 yıllık hosting ücreti ödenecektir. Doların artışı nedeniyle hosting firmamız İHS telekom, barındırma ücretlerinde zam yapmadan önce 1 yıllık hosting ücretimizi ödemek istiyoruz. Bizim kapasitemizdeki bir sitenin aylık ücretiyle basit siteler 2 yıl hosting alabiliyorlar. Yani aylık giderlerimiz oldukça yüksek. Bunu tek kişiye ödetmek olmaz değil mi? Tekrar teşekkürler.

İnadına, ille de Accesstr.net...
Cevapla
#4
Özel üyelik için ücret gönderen üyelerimizin faturaları aşağıdadır: Engin ÖZDEMİR  Not: Kişiye ait Tc kimlik ve bazı adres bilgileri özellikle gösterilmemektedir

[Resim: do.php?img=5039]

İnadına, ille de Accesstr.net...
Cevapla
...........
#5
Hasan YANMIŞ:  Not: Kişiye ait Tc kimlik ve bazı adres bilgileri özellikle gösterilmemektedir
[Resim: do.php?img=5040]

İnadına, ille de Accesstr.net...
Cevapla
#6
Kredi kartı ile ödeme için gittigidiyor alışveriş sitesi iptal edilmiştir.

Yerine "https://www.goshopier.com/"a ait ödeme sayfası eklenmiştir. Yapılan alışverişin tüm güvenliği shopier tarafından sağlanmaktadır. Peşin, 3 Ay ve 6 Ay taksit seçeneğine 9 Ay ve 12 Ay Seçeneği eklenmiştir.

Özel Üye olarak sizde sitemize destek olabilirsiniz.

"Boş Örnek Eklerim, Yapıp Verirler" demeyin, örneğinizi hazırlayın.
Komplike kod talebiniz var ise İletişim bağlantısından bize ulaşın. 
Cebelleşmezsen Öğrenemezsin. 
Cevapla
...........

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task