Skip to main content

AccessTr.neT


Program Gibi Görüntü Oluşturma

Program Gibi Görüntü Oluşturma

Çözüldü #1
Herkese Merhabalar. 1 aylık emek sonucu kendi başıma okuyarak, izleyerek ve dinleyerek oluşturduğum Access dosyasının son hali olan program gibi görünmesini yapamadım. çalıştırdığımda üst kısımda dosya seçenekler kısmı, yanda çubuk vs. kaldıramadım. hiç bir yerde çözümü bulamadım. lütfen yardım eder misiniz. 
ayrıca dosyayı normal olarak açan birinin tasarım modülüne geçmemesi için ne yapmam gerekiyor. yardımınızı bekliyorum. saygılarımı sunuyorum.
.rar EVRAK SİSTEMİ.rar (Dosya Boyutu: 40,23 KB | İndirme Sayısı: 4)
Cevapla
#2
Merhabalar Sayın @aydin5353

Öncelikle konu açarken lütfen ilgili alanda açmaya özen gösterin. Dersler bölümüne konu açmışsınız ilgili alana taşıyorum konunuzu, ilgisiz alanda açılan konular sorunuzun yanıtsız kalmasına sebep olabilir.

Site içerisinde Access pencere gizleme, navigation pane ve ribbon gizleme olarak arama yaparsanız çok net uygulama örnekleri ve cevaplar bulabilirsiniz.

İyi çalışmalar.
Cevapla
#3
Öncelikle yapmış olduğum yanlış için özür dilerim, ayrıca yönlendirmeniz için teşekkür eder, saygılarımı sunarım.
Cevapla
#4
(26/07/2022, 00:00)aydin5353 yazdı: Öncelikle yapmış olduğum yanlış için özür dilerim, ayrıca yönlendirmeniz için teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Ekran gizleme modülü ile yapılıyor. Ben senin örneğin üzerinde yapmaya çalıştım. İncelersin.
.rar hegu_EVRAK SİSTEMİ.rar (Dosya Boyutu: 362,07 KB | İndirme Sayısı: 18)
Cevapla
#5
Geri dönüş olursa iyi olur. Sorununuzun çözülüp çözülmediği anlaşılır.
Cevapla
#6
(27/07/2022, 10:35)hegu yazdı: Geri dönüş olursa iyi olur. Sorununuzun çözülüp çözülmediği anlaşılır.

Hocam çalışmanızı inceledim. Çok güzel olmuş. örnek alacağım ve bilgi sahibi olabileceğim şeyler gördüm ve öğrendim. Bu formatta tabii farklı eksiklikler meydana çıktı. Örneğin pencereler ayrı ayrı açılıyor. Sekmeli olması benim açımdan daha düzgün bir programa dönüşmesine vesile olurdu. Onunla ilgili araştırma yapıyorum. Son olarak ta bu formatta yine sorguların görünmemesi benim için eksiklik oldu. Onu da raporlar üzerinde çalışarak devam ettireceğim. O konuda eğitimlere devam ediyorum. Ancak sekmeli pencere yapılması hususunda varsa bilgilerinizden faydalanabilirim. Eğer olması mümkün değilse ona göre hiç çalışmadan bu haliyle sonlandıracağım. teşekkür ediyorum yardımınız için.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task