Skip to main content

AccessTr.neT


Raporda kritere göre veri saydırma

Raporda kritere göre veri saydırma

Çözüldü #1
Sayın Hocalarım; Hocalarımın yardımı ile sınıf listesi oluşturdum. Daha sonra onu biraz geliştirdim. Ancak saydırma konusunu yapamadım. EK teki örnekte Raporda sınıf listesi oluşturuyorum. Oluşturduğum sınıf listesinin altına sınıftaki Kız ve Erkek öğrencilerin saylılarını yazdırmak istiyorum. Çapraz sorgu yapıp oradan aldırayım dedim oradan da aldıramadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
.rar SListesi.rar (Dosya Boyutu: 143,09 KB | İndirme Sayısı: 14)
Cevapla
Çözüldü #2
İncele...
.rar Sınıf Listesi-Celoyce.rar (Dosya Boyutu: 78,05 KB | İndirme Sayısı: 27)
Cevapla
Çözüldü #3
Sayın C*e*l*o*y*c*e hocam öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. İstediğim, formda Anadoluyu seçip yazdır dediğim de Anadolunun tüm sınıflarını bir defa da sayfa sayfa yazdıra biliyorum. Ancak her sayfada o sınıfa ait kız ve erkek öğrenci sayılarını yazdıramıyorum. Amacım her sınıfın altına kız ve erkek öğrencileri yazdırmak. Şube şube yazdır dediğim de yazdırıyorum, ama ben topluca yazdırmak istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
Cevapla
Çözüldü #4
Siz anladığım kadarıyla her bir sayfanın altında o sayfaya ait toplamları istiyorsunuz. Birden çok sayfalı raporlarda tüm toplamı verdiği için işinize gelmiyor. Doğru mudur?
İnadına, ille de Accesstr.net...
Cevapla
Çözüldü #5
Evet mehmetdemiral hocam. Toplu yazdırmak istiyorum ve r her sayfanın altına o sınıfla ilgili kız erkek sayılarını yazdırmak istiyorum.
Son Düzenleme: 31/08/2013, 17:42, Düzenleyen: idrisy.
Cevapla
Çözüldü #6
Sayın mehmetdemiral hocam; yardımınızı bekliyorum.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task