Skip to main content

AccessTr.neT


Resim Değiştiğinde Aynı Resmin Diğer Sayfaya Da Eklenmesi

doriangray1907
doriangray1907
12
753

Resim Değiştiğinde Aynı Resmin Diğer Sayfaya Da Eklenmesi

Çözüldü #1
Merhaba,

excel dosyasında aynı çalışma kitabında, 2 farklı sayfaya da aynı resim eklenmesi gerekiyor.

Ör. 2.sayfa da bir resim var bu resim değiştiğinde aynı resim otomatik olarak 3.sayfaya da eklenmeli...

Resimdeki gibi olması gerekiyor biri değiştiğinde aynı resmin oraya eklenmesi lazım.

Teşekkür ederim.


[Resim: do.php?img=10979]
#2
Sayın @driangray1907 lütfen örneğinizi ekleyin sorunuza. Defalarca uyarıyoruz sizin yerinize örnekleri çalışmaları bizler hazırlayamayız. Site Kurallarını dikkatle okuyun!

AccessTr.net Forum Kuralları
3-a) Sorulara örnek uygulama eklemek zorunludur. 
b) Ekleyeceğiniz dosyaların içinde resim vb. yer kaplayacak şeyleri siliniz. Gereksiz tüm verileri silip sadece sorunu anlatacak örnek veri giriniz ve asla gerçek şahıs/kurumlara ait veri bırakmayınız.
c) Uygulamanız ile birlikte resim klasörü, yedek klasörü vs. örnek uygulama harici gereksiz döküman eklemeyiniz.
ç) Örnek uygulamanıza sadece sorunuz ile ilgili olan formu, raporu ve bunların kayıt kaynağı olan tabloları ve sorguları ekleyiniz. Diğer tüm nesneleri veritabanından siliniz.
d) Dosyanızda önce Access ile Veritabanı Sıkıştır ve Onar işlemini uygulayınız. Daha sonra herhangi bir sıkıştırma programı ile (WinRar/WinZip/7Zip vb.) Sıkıştırma Yöntemi En İyi (Best) olacak şekilde sıkıştırınız.
#3
Dosyayı ekledim, bunda pek uygulamalık bir durum yok o yüzden eklemedim, resimde görüldüğü gibi 2 tane resim var bir resim değiştiğinde diğer resmin de ilk eklenen resim ile aynı olmasını (değişmesini) istiyorum..

Siz benim için bir sey yapmayın allah aşkına, gerekirse konu çözümsüz kalsın...
.rar XMat URETIM FORMU_VS031.rar (Dosya Boyutu: 108,15 KB | İndirme Sayısı: 4)
#4
Neredeyse açtığınız 2 konudan birinde uyarı almışsınız. Sitenin kuralları açık net sorunuz örnek uygulama içermek zorunda, konular ilgili başlıklarda açılmak zorunda (konunuz da doğru yere tarafımca taşındı) Sizin için birşey yapılamamasını hemen temin etmek yasakla veya konuyu kapat butonunu tıklamak kadar kolay. Daha önce uyarı cezası da aldınız, hala kurallar neler, biraz özen göstereyim demiyorsunuz.
#5
Yasaktan canınız mı sıkılıyor bilmiyorum, her seferinde dalga geçer gibi yazıyorsunuz, uyarı verdim bilmem ne canınız polislik oynamak istiyorsa bilemem. Forumda yetkili olduğunuz için (belki siz açtınız siteyi bilmiyorum ki farketmez) kullanıcılarla istediğiniz gibi konuşma hakkınız yok. Maddi yönden de elimden geldiğince bu siteye de destek oldum, sizin çocuk azarlar tavırlarınızla uğraşamam kusura bakmayın. atarsınız beni forumdan madem biter gider bu kadar basit. Ben yardımı sizden istemiyorum, karşınızda 3 yaşında çocuk yok... Sürekli azarlar gibi yazamazsınız. yanlış yapılmışsa bir sey silersin konuyu bu kadar basit veya düzgün üslüpla cevap verirsin... Şimdi bi uyarı daha verin kendinizi büyük hissedersiniz...
#6
Size lütfen diye yazılmış bir mesajı siz azarlamak olarak algılıyorsanız sizin için yapılabilecek hiçbir şey yok. Üslup konusunda ise bir kahve için, beş dakika hava alın, konudan 5 dakika bir uzaklaşın sonra gelin yazdıklarınızı tarafsız gözle bir okuyun kendi üslubunuzu bir gözden geçirin.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task