Skip to main content

AccessTr.neT


Resimli Komut Düğmeleri sorunu

Resimli Komut Düğmeleri sorunu

Çözüldü #1
Sayın Bilgisayarcı kardeşim,şüphesiz mükemmel bir örnek uygulama,yalnız yapmış olduğum uygulamada bölüm hatası veriyor,bunu nasıl çözebilirim yardımcı olabilirmisiniz.
Cevapla
Çözüldü #2
(15/10/2013 00:30)fascioğlu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayın Bilgisayarcı kardeşim,şüphesiz mükemmel bir örnek uygulama,yalnız yapmış olduğum uygulamada bölüm hatası veriyor,bunu nasıl çözebilirim yardımcı olabilirmisiniz.

Öncelikle örneğinizi eklemelisniz.
İnadına, ille de Accesstr.net...
Cevapla
Çözüldü #3
Bu arada,Access Trnet.ailesinin kurban bayramını kutlar,saygı ve sevgilerimi sunarım,Metmet hocam örnek ekte.
Ek Dosyalar
vt1.rar
Son Düzenleme: 15/10/2013, 09:11, Düzenleyen: fascioğlu.
Cevapla
Çözüldü #4
Eklediğiniz formun Altbilgi ve üstbilgi alanlarını kapatmışsınız. Altbilgi ve üstbilgi alanlarına yazılan kod hata veriyor. Tasarım ekranında "Ayrıntı" yazısının üzerine gelip sağ tuşa basın. Çıkan menüde alttan yukarı doğru 3 veya 4. sırada "Form Üstbilgisi-Altbilgisi" yazısına tıklayarak açabilirsiniz.
İnadına, ille de Accesstr.net...
Cevapla
Çözüldü #5
Sayın,Mehmet hocam dediğinizi uyguladım sorun kısmen çözüldü,çözemediğim bir diğer hususta düğmelerin kenarlık renginin gelmemesi,
Yine istediğimizde lbl lerin aktif ve pasif renkleri ile formun rengini değiştirme şansımız yokmu,varsa nasıl yapabiliriz.
Ek Dosyalar
vt1.rar
Son Düzenleme: 16/10/2013, 00:12, Düzenleyen: fascioğlu.
Cevapla
Çözüldü #6
Bakın, burası örnek bölümü. Sorularınızı lütfen Access soruları bölümünden sorun. Bu konu ile ilgili olması bunun bir soru olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Ayrıca bir soru sormuşsunuz, çözümünü yazıyorum, sizden şöyle bir cevap geliyor: "Evet, dediğiniz sorunumu kısmen çözdü". Nasıl kısmen? Sorunuzun tamamını çözmüş oluyorum. Ama başka bir sorunuz varmış bilemem ki? Bu şekildeki cevaplar beni acayip soğutuyor biliyor musunuz? Önce insan teşekkür eder, o problemin böylece çözüldüğünü belirtir. Sonra varsa bir başka problemi daha soru olarak farklı bir şekilde sorar. Şimdi sizin konunuzu çözememiş oluyorum ben. Çünkü konu bitemiyor bir türlü. Lütfen bunlara dikkat edelim. Ve sorularımızı kesinlikle SORULAR bölümüne soralım. Lütfen...
İnadına, ille de Accesstr.net...
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task