Skip to main content

AccessTr.neT


Restaurant Programı

amazing_spidey
amazing_spidey
1
1866

Restaurant Programı

#1
Merhabalar bu benim dönem ödevim yardımcı olursanız sevinirim ilk olarak tablolar ilişkilendirilcek ve c#'tan kullanıcı girişi sağlanılacak

Lokanta ( yemek listesinde (mönü) gösterilen yemekler hakkında bilgiler (yemek adı, türü (soğuk, çorba, içecek ve s.), fiyatı), her bir yemek için gereken malzemeler (adı, miktarı, fiyatı), bir günde hazırlanan yemek miktarı, müşteriler hakkında bilgiler (masa No, sipariş edilen yemekler listesi, hesap),evlere serviz (siparişin adresi,zamanı...)

Örnek sorular: (hangi yemeklere ve ne kadar talep olmuştur, X masasına hangi içecekler ve ne miktarda (parasal ) verilmiştir, M malzemesinden ne kadar kullanılmıştır...)
Cevapla
#2
Nasıl yardımcı olalım? Bunları biz hazırlayacak isek notu bizim almamız lazım ama sen "benim dönem ödevim" diyorsun. Şu ana kadar hazırladığın şey ne ise ekle takıldığın yeri detaylıca yazarak sor. Bu şekilde kimseden yardım alamazsın.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task