Skip to main content

AccessTr.neT


Saatli Takvim

Saatli Takvim

Çözüldü #1
Merhaba ekli dosyadaki takvimi çok beğendim ama buna saatide eklemek istiyorum ben yapamadım, bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
.7z Calendar.7z (Dosya Boyutu: 26,49 KB | İndirme Sayısı: 8)
Cevapla
#2
https://accesstr.net/konu-itfaiye-teskil...#pid171942 mesajdaki ekte sayın @userx 'in takvim+saat çalışması işinize yarayabilir

ayrıca forumda daha önce paylaşılmış takvim ve saat örnekleri de var 2sini birleştirebilirsiniz

Tam olarak amacınızı açıklar mısınız? Metin kutusuna girdiğinizde yada çift tıkladığınızda takvim + saat formu açılacak orada tarihi ve saate tıklayıp tamama tıklayınca veriyi metin kutusuna aktarmayı mi istiyorsunuz?
Cevapla
#3
evet hocam ben sayın @userx'in takviminden saati almayı denedim ama olmadı.

(14/07/2020, 22:38)berduş yazdı: Tam olarak amacınızı açıklar mısınız? Metin kutusuna girdiğinizde yada çift tıkladığınızda takvim + saat formu açılacak orada tarihi ve saate tıklayıp tamama tıklayınca veriyi metin kutusuna aktarmayı mi istiyorsunuz?
Evet hocam. Fotoğraftaki kırmızı alanı takvime ekleyip aktif saati oraya işlemek ve istenildiğinde saat dakika ve saniye kutularının içinide manuel güncelleyerek tamama tıklayıp metin kutusuna aktarmak.
[Resim: do.php?img=10425]
Cevapla
#4
Yalniz daha önceden yine buna benzer bir konu açmıştınız orada verilen cevaplar işinize yaramadı mı? Yaramadıysa o konudan devam edilebilirdi.
Cevapla
#5
(15/07/2020, 00:12)berduş yazdı: Yalniz daha önceden yine buna benzer bir konu açmıştınız orada verilen cevaplar işinize yaramadı mı? Yaramadıysa o konudan devam edilebilirdi.
Evet ama ordaki takvim ve şimdi ekledigim dosyadaki takvim aynı değil ordaki takvim çok fonksiyonlu bir takvim ben ise şimdiki dosyada olan sade bir takvim olsun istiyorum. Dediğim gibi @userx beyin takvimindeki saati bu takvime ekleyemedim. Bana ekledigim fotograftaki gibi saat dakika ve saniyeyi dosyadaki takvime ekleme konusunda yardımcı olursaniz minnettar olurum. Teşekkürler.
Cevapla
#6
(15/07/2020, 08:34)enginbeyy yazdı: Evet ama ordaki takvim ve şimdi ekledigim dosyadaki takvim aynı değil ordaki takvim çok fonksiyonlu bir takvim ben ise şimdiki dosyada olan sade bir takvim olsun istiyorum. Dediğim gibi @userx beyin takvimindeki saati bu takvime ekleyemedim. Bana ekledigim fotograftaki gibi saat dakika ve saniyeyi dosyadaki takvime ekleme konusunda yardımcı olursaniz minnettar olurum. Teşekkürler.

Daha önce paylaştığım mini takvimi biraz daha sadeleştirdim. Örnek ektedir.
Dosya ve kullanımı alttadır.

[Resim: WIjDlv7S.gif]
.rar mini_takvim_userx.rar (Dosya Boyutu: 62,57 KB | İndirme Sayısı: 3)
"Dünyayı fazla düşünme."
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task