Skip to main content

AccessTr.neT


Sipariş Tablomu Accessle Bağlantılamak

Sipariş Tablomu Accessle Bağlantılamak

Çözüldü #1
Merhabalar forumu incelediğimde çok güzel uygulamalar olduğunu gördüm ve hemen kaydoldum bu forumun bilgi ve tecrübesine ihtiyacım vardı kısaca ekteki tablomu anlatarak  başlamak istiyorum veri girişi kısmında kendime has bi tarih hafta değişkenlerini belirliyorum siparişlere göre tabiki sonra çıktı sayfamdaki ilgili kısma değişkenimi girdiğimde bütün veriler yerlerine geliyor ben bunu accesste aynı örneklerini gördüğüm gibi bir proğrammış gibi yapabilirmiyim eğer yapılması mümkünse bu konuda bilgim olmadığı için yardımcı olacak arkadaşlar var mı acaba yalnız çıktı tablom bu şekilde kalacak çünkü düzenli olarak bu tablonun çıktısını alıp üretimle paylaşıyorum desteklerinizi bekliyorum umarım çok güzel bi şey elde edeceğimize eminim
.rar METRO SİPARİŞ.rar (Dosya Boyutu: 84,43 KB | İndirme Sayısı: 5)
Cevapla
#2
Merhaba
Birebir istediğiniz programmış şeklinde yapılır tabiki,ancak yeni başladıgınızı söylüyorsunuz,uzman birinden yardım almadan başlamanızı önermem,göründüğü gibi basit olmayacaktır.
Cevapla
#3
(06/04/2021, 13:18)C*e*l*o*y*c*e yazdı: Merhaba
Birebir istediğiniz programmış şeklinde yapılır tabiki,ancak yeni başladıgınızı söylüyorsunuz,uzman birinden yardım almadan başlamanızı önermem,göründüğü gibi basit olmayacaktır.

Forumda bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlarımın desteklerini bekliyorum.
Cevapla
#4
Merhaba Sayın @gokhan003

Hoşgeldiniz. Konunuzu Access Örnek ve Uygulamaları altında açmışsınız bu alan arkadaşlarımızın geliştirdikleri veya buldukları örnek ve uygulamaların paylaşıldığı bölüm. Sorularınızı ilgili platformların soru cevap bölümünde açmaya dikkat edin lütfen. Konunuzu ilgili bölüme taşıyorum oradan devam edebilirsiniz.

Sorunuza gelecek olursak @C*e*l*o*y*c*e Hocamızın görüşüne sonuna kadar katılıyorum. Elbette sizlere yardımcı olmak isteriz; ancak bir uygulamanızı sıfırdan başlayıp kullanıma hazır hale gelene kadar bütün süreç boyunca size eğitim vererek veya yönlendirerek yardımcı olmamız ne yazık ki mümkün değil. Öncelikle Dersler bölümümüzü inceleyerek bilgilerinizi geliştirin ve ardından uygulamanız ile ilgili öğrendikleriniz çerçevesinde çalışmalarınıza başlayın. Bu noktadan itibaren örneğiniz ile birlikte takıldığınız, çözemediğiniz hususlarda sorularınızı iletirseniz yardımcı olmaya çalışırız.

İyi çalışmalar.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task